Ellen Pompeo

Ellen Kathleen Pompeo

8,1
3 249 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ellen Pompeo

No żal mnie ściska jak widzę ją w top 100 i to na tak wysokim miejscu !

LegallyBrunette

Ja tam bym wolała żeby znalazła się w pierwszej 10 ;) Bo ja lubie.

umc__

Ja tak samo jak aguś ;) ;D ;) ;D ;) ;D :)

Frantic_Girl

Toż to dzi**a jest ... top 1 jeśli chodzi o szmatę nr.1 w serialu "chirurdzy". Słyszałem od kogoś, że powinna być obrazem do naśladowania ... Może i miała ciężkie życie, ale jest osobą słabą na dodatek szmaci się strasznie więc jeśli warto iść z byle kim do łóżka po kilku drinach aby zapomnieć o problemach to spoko... naśladujcie ją, wiele miejsc na trasach wolnych, dużo lokalów w których bogaci goście czekają na kobiety z problemami ... kroicie się !!

ocena tej aktorki w chirurgach 1/10 ...

LegallyBrunette

ja tez uwazam ze powinna byc w pierwszej dziesiątCe.
myslisz ze ona sobie sama pisze scenariusz ?
to juz nie jej wina ze w scenariuszu tak jest.

AddisonShepherd

morski034 ale nadajesz ;P

Ja lubie Ellen :D Świetna kobieta =)

WithNight

przepraszam za pomyłke nie morski034 a morsik034 :D

LegallyBrunette

banda dzieciaków. w pierwszej dziesiątce mają prawo być aktorzy, którzy coś osiągneli czyli ona nie powinna nawet w top 100 się znaleźć.

veronicah

Teraz zmieniłam zdanie i zgadzam się nie powinna być w 10 i myślę, że nie będzie, ale w 100 spokojnie może być, bo urodą też nie świeci.

umc__

Lubię ją, nawet bardzo, ale bądźmy obiektywni. Nie jest to aktorka wybitna. Pasuje do roli Mer, bardzo dobrze gra, ale miewa gorsze dni. Na Top 100 jeszcze sobie nie zasłużyła.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones