Ellen Pompeo

Ellen Kathleen Pompeo

8,1
3 249 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ellen Pompeo

otworzyłam jej profil i prawie spadłam z krzesła.39 lat nie mówie że jest stara ale jak na role stażystki to lekka przesada. W sumie to zaleta że nie wygląda na swój wiek. mogłaby grać w beverly hills tam wszyscy głowni bohaterowie byli koło 30 a grali nastolatków.

Ewelinu

wogole nie wyglada na swoj wiek :p wow ...

Ewelinu

no fakt jej wiek też mnie zdziwił. az się nie chcę wierzyć że młoda, energiczna Meredith Grey to 39-letnia kobieta

Ewelinu

Tak masz rację. Stażystke gra świetnie pewnie dużo lepiej od innych młodych aktorek jakby tak wzięli załużmy Lilo to na bank by gorzej zagrała albo taką Mery kate Olsen. To juz wogóle ..żenada xP Chociarz nie wiem jakby grała ale lubie jak gra Ellen i nie wygląda na swój wiek ja bym jej dała z 25 lat max.

umc__

Zgadzam się z Tobą Aguś ;)) W 100% ;D

Kurcze jeszcze za krótki ;/

użytkownik usunięty
umc__

Podniecacie się jej młodym wyglądem jakby to był jakiś dar, po prostu się nie przepracowuje fizycznie i rygorystycznie przestrzega diety. Dodatkowo chodzi na jakieś aerobiki i stąd taki wygląd. Co mają zrobić polskie kobiety, że w większości zakładów pracy wyciskają z nich 7 poty płacąc minimum wynagrodzenia, a te nie dość, że wiążą koniec z końcem, to są grube jak beczki bo nie mają czasu i siły nic ze sobą zrobić.

Wracając do aktorki: żyła pewnie od urodzenia jak księżniczka z bogatym i rodzicami i stąd ten jej super-wygląd.

Co do gry aktorskiej: nawet dobrze jej idzie granie typowej szmaty moralnej.

OOjj przegiąłeś:"nawet dobrze jej idzie granie typowej szmaty moralnej".
Ja Cie za ten wpis nie opieprze, bo też nie przepadam za Ellen, ale jak zobaczą to fanki Meredith, to masz bracie przechlapane ;)))Coś sie tak uczepił tych CHIRURGóW. Skoro tak nie lubisz tego serialu to poco go oglądasz?...

Tak rzeczywiście jak księżniczka:-P Kiedy zmarła jej matka musiała być naprawdę szczęśliwa...

kochatka87

A skad wiesz ze zyla jak księżniczka??
Pewnie rozpowiada wszyskim jak jej sie swietnie żyło jak była dzieckiem??
Jeszcze o czyms takim nie slyszałam a troche o niej czytałam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones