Elton John

Reginald Kenneth Dwight

8,1
2 506 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Elton John

Elton jest jednym z najlepszych artystów w historii muzyki pop.
Szkoda, że różne gamonie i cymbały, głuche jak pień, bredzą tylko cały czas o jegoseksualności i dziwactwach. Skupcie się
ludzie na jego przebogatej twórczości, nieywczerpanej inwencji melodycznej, aksamitnym głosie i świetnym fortepianie. Może choć część z Was jest w stanie to docenić.

sokolik7

Masz w 100% rację.Nistety na ogół ludzie mówią tylko o jego orientacji seksualnej:(Np.wiele osób uważało że cały Sopot Festival(łącznie z Eltonem) to dno.Moim zdaniem zdanien tylko osoba o niskiej wiedzy muzycznej i która wogle nie zna się na muzyce może tak powiedzieć.W Polsce takich ludzi nietety nie brakuje.Jakieś forum związane z Sopotem to 70%(choć czasami mniej) ludzi uważa że to kicz wraz z Eltonem.Wniosek:ludzie w Polsce zupełnie nie znają się na muzycę.A Elton jako jedyny trzymał jakoś Sopotu:).

non111111111111111

Candle in the wind.....to jego najpiękniejsza piosenka :) A najlepszy to jest Mannam :P

użytkownik usunięty
Sweet_Escape

zgadzam sie z wami, kazdy kto mi powie ze Elton John nie potrafi spiewac i nie ma talentu to automatycznie zaraz jestem z tym kims poklocona... moga nie ktorzy sie czepiac jego orientacji seksualnej (chodz nie powinni bo to jego zycie), ale nikt mi nie powie ze nie jest swietnym muzykiem, bo kto tak twierdzi jest beznadziejny i nie zna sie na muzyce...

użytkownik usunięty
sokolik7

sokolik7 blagam odezwij sie do mnie na gg 7870230 normalnie musze z toba podadac bo zaimponowales mi swoimi filmami jakie tam masz i tym ze lubisz powrot do przyszlosci...
podlacz sie do mnie kiedys to podadamy o filmach bo lubisz podobne do mnie...

"bo kto tak twierdzi jest beznadziejny i nie zna sie na muzyce" jesteś żałosna:|

użytkownik usunięty
Yokichi

A się obudziłeś chłopcze, chyba nie łapiesz o co mi dokładnie chodziło!!! Jeżeli sądzisz, że wszyscy go tak uwielbiają to się mylisz, wszyscy raczej lubią lego muzykę, a nie osobę...
i o to mi chodziło, a dlaczego tak jest to zapewne wiesz i tobie to się może wydawać żałosne, ale ja tu nic żałosnego nie widzę...
ale spoko...

użytkownik usunięty

a poza tym każdy może źle ułożyć zdanie, a ty jako osoba "inteligentna" powinieneś załapać...

oj dziecko, chłopca to sobie znajdź w swoim najblizszym otoczeniu. a co do Eltona: to jest zajebisty i tyle.

użytkownik usunięty
Yokichi

nie jestem dzieckiem to po pierwsze, a po drugie nigdy nie powiedziałam, że Elton nie jest najlepszy...

a mnie sie wydaje ze jestes dzieckiem.
wyzywajac mnie od chłopców udowodniłaś to.
co do Eltona: uwielbiam go, ale ten tekst o tym ze kto go nie lubi nie zna sie na muzyce, mnie rozbroił.

użytkownik usunięty
Yokichi

nazwałam cię chłopcem tylko dlatego bo mnie wyśmiałeś...
a co do Eltona jest jednym z moich ulubionych wykonawców i bardzo lubię jego jak i jego piosenki... a to moje zdanie, że "kto go nie lubi nie zna się na muzyce" jest trochę niepoprawnie napisane (po prostu nie zwracam uwagi co pisze), ale chyba domyślasz się o co mi chodziło??? :P:P:P

masz rację:P taka infantylna ta rozmowa się zrobiła:D bezsensu na Ciebie naskoczyłem:) wybacz:)
ps Wszystkiego najlepszego z okazji świąt i Nowego Roku:*:)

użytkownik usunięty
Yokichi

Dzięki i nawzajem:*:*:* masz rację bezsensu się kłócić!!!
I sory, że nazwałam Cię chłopcem :P:P:P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones