Elton John

Reginald Kenneth Dwight

8,1
2 508 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Elton John

Ja wybieram don,t go breaking my heart z kee dee . a swoja droga ze wszystkich "sir" ta rzadzi jednak paul mccartney!

Adkaaa

Ja natomiast uwilbiam piosenkę "Can You feel the love tonight"

Adkaaa

Ja lubię piosenkę "ARE YOU READY FOR LOVE". Jest po prostu zarąbista!

Adkaaa

Ja UWIELBIAM "Philadelphia Freedom" i "Made in England"

i "You Can Make History"-NAJLEPSZA piosenka jaką słyszałem z '97 roku.

Adkaaa

Ja lubie "Candle in the wind" ale w orgiale a nie przerobione i "goodbye yellow brick road". "Can you feel..." też kiedyś uwielbiałam ale znam to już na pamięć i mi sie troszkę znudziło...

Nim

Hmm... Chyba ta nowa jest jednak lepsza.

'73: http://www.youtube.com/watch?v=h9JcBi8qIic
'97: http://www.youtube.com/watch?v=QdVLClrfrOk

Adkaaa

Ja uwielbiam wszystkie, ale najbardziej "Bernie and the Jets", "The Way You Look Tonight", "I Don't Wanna Go On With You Like That", "Tiny Dancer" i duety z Billym Joelem.

użytkownik usunięty
Sivy_2

Elton John jest świetnym muzykiem i ma dużo dobrych piosenek, aczkolwiek ja najbardziej lubię "Song for guy" z 1978 r., "Runaway train" w duecie z Ericem Claptonem z 1992 r. i "Old friend" w duecie z Nikiem Kershawem z 1993 r.

Ja mam 50 ulubionych piosenek:D.Lubię Can you feel the love tonight,Believe,Sacrifice,All that I'm allowed,Electricity,Made in England,Original sin,Cry To Heaven,I Guess That's Why They Call It The Blues,The one............i jeszcze trochę:)

użytkownik usunięty
non111111111111111

Moją ulubioną piosenką Eltona Johna jest "Sacfifice" i "I'm still standing" i wszystkie z Króla Lwa (dzięki tym utworą lubię ten film jeszcze bardziej)...
Pozdrawiam...

Zdecydowanie Sacrifice.

Pussykilla

A moja ulubiona to 'Someday Out Of The Blue'

Adkaaa

Ja lubie ,,Sacrifice,, i ,,Can you feel the love tonight,,

Adkaaa

Ja uwielbiam piosenkę "Believe" =) Albo "I'm still standing" albo "Can you feel the love tonight" "Circle of life" też piękna =) Ale "Believe" prześliczna =)

użytkownik usunięty
Adkaaa

Kurde faja! Jak mogłem zapomnieć o "Sacrifice"?

Adkaaa

Moja ulubiona piosenka, która zawsze stawia mnie na równe nogi to "I'm still standing".
Ale muszę przyznać, że od Eltona wolę jego kolegę BILLY JOELa i jego "It's still rock & roll to me". Dwóch fajnych gości, a Elton dość zaskakująco bardziej u nas popularny, bo robił piosenki dla Disneya. I to jest trochę smutnę.

Adkaaa

"Can you feel the love tonight" i "Sacrifice";]

Adkaaa

a ja kocham "can you feel the love tonight" i "crocodile rock"

H_M__Murdock

A ja uwielbiam kawałek "Elton John - Pierestrojka w KGB" ;-))))


Pozdro...

nie_ma_mnie_2

Your song, Candle in the wind, Bennie and the jets, Goodbye yellow brick road, Circle of life, Can you feel the love tonight, Rocket man i wiele innych.

Adkaaa

your song, wouldn't have you any other way, the captain&the kid, blues never fade away, this song has no tittle, goodbye yellow brick road, candle in the wind, can you feel the love tonight, the last song, the one, I want love....

Adkaaa

"Your Song" - jeden z moich ulubionych utworów, nie tylko Eltona Johna ale w ogóle.

Robert_Sawyer

" Ale muszę przyznać, że od Eltona wolę jego kolegę BILLY JOELa i jego "It's still rock & roll to me". Dwóch fajnych gości, a Elton dość zaskakująco bardziej u nas popularny, bo robił piosenki dla Disneya. I to jest trochę smutnę. "

Billy Joel też śpiewał u Disneya - 1988 " Oliver i Spółka " / Oliver and Company - utwór Why Should i Worry ",tyle że film i piosenka nie odniosły takiego sukcesu,jak " Król Lew " i Can you feel the love tunight lub nawet Circle of life.

Adkaaa

Can You Feel The Love Tonight to dla mnie istny majstersztyk.

Adkaaa

"Candle in the Wind"
"Sacrifice"
"Philadelphia Freedom"
"I'm still Standing"
"Nikita"
"Crocodile Rock"
"Can you feel the love tonight"
"SORRY SEEMS TO BE THE HARDEST WORD"
"GHETTO GOSPEL" (piosenka nagrana razem z 2Packiem)
"Your song"

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones