Elton John

Reginald Kenneth Dwight

[{"id":6,"name":"actors","above5p":true,"career":{"name":"aktor"},"ranking":{"name":"Ról aktorskich","link":"/person/ajax/roles/7893/6","url":"/ranking/person/actors/male"},"rating":{"count":2172,"rate":8.16206261510129,"desc":"oceny","profession":"gry aktorskiej"}},{"id":4,"name":"music","above5p":false,"career":{"name":"kompozytor"},"ranking":{"name":"Muzyki","link":"/person/ajax/roles/7893/4","url":"/ranking/person/music"},"rating":{"count":91,"rate":8.087912087912088,"desc":"ocen","profession":"muzyki"}},{"id":22,"name":"guest","above5p":false,"career":{"name":"gościnnie"},"ranking":{"name":"Występów gościnnych","link":"/person/ajax/roles/7893/22","url":"/ranking/person/guest"},"rating":{"count":68,"rate":7.838235294117647,"desc":"ocen","profession":"gry aktorskiej"}},{"id":7,"name":"producer","above5p":false,"career":{"name":"producent"},"ranking":{"name":"Produkcji","link":"/person/ajax/roles/7893/7","url":"/ranking/person/producer"},"rating":{"count":63,"rate":7.761904761904762,"desc":"oceny","profession":"pracy producenta"}},{"id":21,"name":"himself","above5p":false,"career":{"name":"we własnej osobie"},"ranking":{"name":"Występów","link":"/person/ajax/roles/7893/21","url":"/ranking/person/himself"},"rating":{"count":57,"rate":7.4035087719298245,"desc":"ocen","profession":"występów osoby"}},{"id":20,"name":"voices","above5p":false,"career":{"name":"aktor dubbingowy"},"ranking":{"name":"Ról głosowych","link":"/person/ajax/roles/7893/20","url":"/ranking/person/voices"},"rating":{"count":29,"rate":7.586206896551724,"desc":"ocen","profession":"gry aktorskiej"}}]
8,2
2 172 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Elton John
 • żal mi was ludzie. żal mi waszych ograniczonych, zaściankowych umysłów. wręcz nie wiem,
  jak można nie ogarniać takich rzeczy. bo taka jest prawda. nie ogarniacie tego. dajcie mi
  inny powód, dla którego ten geniusz ma tak żenującą średnią. to nie homoseksualizm jest
  chorobą, to homofobia jest chorobą i to bardzo ciężką którą trzeba leczyć. szczerze? jak
  czytam niektóre wypowiedzi, to czuję przerażenie, że po świecie chodzą tacy ludzie jak wy z
  którymi mogę mieć doczynienia w życiu, czego sobie zdecydowanie nie życzę. bo to nie
  homosie nie dadzą sobie rady w życiu, ale to do was karma powróci. "żyj i daj żyć innym" -
  jakie obce powiedzenie, prawda? nietolerancja powinna być uznana za chorobę
  cywilizacyjną.

 • louisvuitton Gdzieś słyszałem coś takiego : ,,Gdyby Bóg chciał na świecie gejów ,to stworzył by dwóch Adamów''........to wszystko

 • DannielNemesis ot co, powyżej prezentuje się przykład jakże nienagannego, pilnego, rzetelnego, sumiennego, wzorowego katolika. ciekawe, czy w innych przypadkach również użyłbyś czegoś w stylu tego bzdurnego aforyzmu. a co z ludźmi, którzy boga nie wyznają?

 • louisvuitton a Elton jest katolikiem?

 • louisvuitton Weź już zamilcz i nie kompromituj się w internecie. Rzucanie tych chorych hasełek przez lewaków to jakaś masakra. Piszesz wpis na forum i od razu wszystkich od homofobów wyzywasz xD żal mi cię.

 • DannielNemesis Gdyby bóg chciał księży w celibacie, po co tworzył Ewę? Mógł dać możliwość np. pączkowania.
  Taki sam idiotyczny argument. Nie żyjemy w ciemnogrodzie (choć dużo o tym świadczy), przestańcie gadać o jakiś niedorzecznych, bez jakiejkolwiek podstawy naukowej teoriach (np. o Adamie i Ewie). Jest to ładna INTERPRETACJA stworzenia świata, ale dość niedorzeczna, prawda? A skoro to interpretacja, to nie podpinaj pod nią innych sytuacji- nie jest to prawda absolutna.

 • DannielNemesis Jesteś wredny koleś.

 • DannielNemesis Zamiast Adama i Adasi - pary dwojga, szczęśliwych gejów, Twój "katolicki" (tak, katolicki, nie prawdziwy) Bóg storzył księży pederastów, księży rozpustników, księży alkoholików i księży dorobkiewiczów paradujących w luksusowych autach. Biblia to nie instrukcja obsługi ani encyklopedia, no, chyba, że ma się założone klapki na oczach. Żałosny argument, kolejny pOLACZEK (z małej litery), katol, rodem z Ciemnogrodu.

 • DannielNemesis Tylko, że homoseksualizm ma to do siebie, że jest naturalny. Rzadki, ale naturalny. Więc na 3% ludzkości rodzi się dwóch Adamów.

 • louisvuitton Nie dość, że gej, to jeszcze niszczy życie dzieciom. Ciekawe, co powie jego dzieciak za kilka lat w szkole jak nauczycielka się spyta czemu mamusi nie było na zebraniu, tylko ciągle tatuś jest. Powie, że ma 2 tatusiów? Takie dziecko zostanie zniszczone przez rówieśników...

 • Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

 • LeoMessi86 powątpiewam, że jego dzieci będą uczęszczać do szkoły publicznej to primo, a secundo: DanielNemesis, lepiej się już nie odzywaj, pogrążasz się tylko. ile ty masz lat? bo ja ci daje max. 13. "takich osób nie powinno się pokazywać w tv czy innych mediach" - POWINNO, żeby w końcu oswoić niedouczoną i wybitnie ograniczoną szarą masę, jaką reprezentują "zagorzali" katolicy i homofoby.

 • louisvuitton to nie jest ważne ile mam lat ale swoje zdanie mam na ten temat mi się to nie podoba i nie tylko mnie a po drugie niewiem czy jego dzieci chciałyby ukrywać się przed światem bo wątpie że nie spotkają nigdy kogoś kto ich wyśmieje

 • DannielNemesis oczywiście, że spotkają - każdy z nas ma w swoim życiu takie osoby, nigdy nie dogodzisz nikomu, zawsze znajdzie się jakiś hejter. ale czy to powód do tego, żeby wpasowywać się w szarą resztę? nie sądzę. śmieszą mnie ludzie (w większości mężczyźni) którzy nie uznają homoseksualizmu u mężczyzn, ale paradoksalnie lubują się w lessporno na redtube.

 • louisvuitton tylko że My mamy wybór w życiu a takie dzieci niestety nie.

 • DannielNemesis Nie martwcie się o dzieci Eltona. Na pewno mają o wiele lepsze życie niż większość z nas ;) Poza tym najważniejsze jest by były otoczone miłością i miały ludzi, którzy się nimi zaopiekują. A przecież na tym opiera się prawdziwa rodzina. Co do samej osoby piosenkarza, to zawsze go podziwiałam za jego dorobek artystyczny. Ma niezwyły talent.

 • louisvuitton Ja jestem katoliczką,wierzącą ale uważam,że ...no miłość nie zna nas.Najważniejsze żeby była.

 • LeoMessi86 Akurat syn geniusza będzie piętnowany!Bzdury gadasz ludziku ,nie wiem czy wiesz.

 • LeoMessi86 Jasne że zostanie zniszczone, jeśli taka bezmózga plaga homofobów będzie się po świecie panoszyć. Na szczęście Elton nie mieszka w Polsce, w wielu innych krajach na szczęście ludzie są normalni.

 • uwieziona Polska też jest jednym z tych krajów. Polska to tylko jako rozwinięty Zachód ma rację bytu, a nie jako kraj, który nie ma sensu.

 • LeoMessi86 Ja bym sprzedała wszystko, byle tylko Elton John mnie adoptował. Łaziłabym za nim cały dzień, jęcząc "tato, zagraj mi jeszcze raz Tiny Dancer"... Ale Elton mnie nie zeche, za stara jestem.... Jezu, a gdyby nauczył mnie grać na fortepianie, jak on potrafi?! :)
  Smutne są zdania w stylu "co ono będzie miało za życie", zwłaszcza, że piszą je ludzie, którzy zaraz po pracy/po szkole, siadają do komputera i zgrywają macho, udając że są mądrzejsi w sieci, niż w realu. Nie znaczie rzeczywistości Zachodu, świata mediów, osiągnięć artystów, ich prestiżu, jedyne, do czego wasze mało skomplikowane mózgi są zdolne, to "łeeee, gej, pewnie matka go nie kochała, pederasta, będzie gwałcić dzieci". Och..... i mówmy tu o XXI wieku...

 • seaGirl Ale Polska to jest świat Zachodu. My jesteśmy Zachodem, rozwiniętym krajem, my znamy właśnie ten świat.

 • LeoMessi86 masz rację, już nie mówię o pokazywaniu w TV takich osób bo mnie to nie obchodzi zbytnio (dopóki się nie miętolą). Jedynie co powie takie dziecko? Tata ma przyjść na wywiadówkę! -a który? Niech sobie są chociaż mi się to nie podoba, ale dzieci mieć nie powinni, niestety.

 • LeoMessi86 Zgadzam się, mi również tym straszne popadł.

 • louisvuitton Ja bym takiego czegoś człowiekiem nie nazwała, nie obrażaj ludzi. Poza tym zgadzam się w 100% i popieram. Ja jestem osobą tolerancyjną, ale nie wyobrażam sobie być lesbijką. Na szczęście Nią nie jestem, bo inaczej nie miałabym pewnie życia w tym kraju. Myślałam że XXI wiek coś zmieni, ale widzę że jest coraz gorzej-ciasnota umysłowa się szerzy! A Elton to wielki artysta o wspaniałym głosie i tylko głupiec by to kwestionował. Można kogoś nie lubić, mieć inny gust muzyczny, ale szacunek to już całkiem co innego.

 • uwieziona Co tu więcej mówić...? Ja również popieram w 100 procentach.

 • uwieziona Polska to tolerancyjny kraj, taki sam rozwinięty kraj Zachodu. Nie pisz głupot, że jest inaczej!

 • czomo12 Polska to najbardziej homofobiczny kraj w europie :p Niestety...

 • użytkownik usunięty

  louisvuitton Mam dla ciebie złą wiadomość. Homofobia to co najwyżej postawa, nawet nie zaburzenie. Choroba absolutnie nie. Jestem homofobem, bo mam dość takich jak. Mam dość wysłuchiwania, że jestem ograniczony, bo nie akceptuję tego, że przeszliście od stosunków doodbytniczych do darcia mordy o prawa do zrównania waszych chorych związków z małżeństwami. Chyba tylko totalne zagrożenie islamizacją Europy by coś dało, a wtedy problem z wami po prostu w naturalny sposób zniknął. Więc nie drzyj mordy i siedź cicho.

 • masz całkowitą rację, Może niech jeszcze małpy mają prawo do stosunków z człowiekiem, proszę bardzo. Wtedy będziemy postępowi, otworzymy się tym na świat. hahahha, z tą postępowością i nazywaniem mnie i ludzi takich jak ja ciemnogrodem to śmiech jest. To jest po prostu żałosny argument przeciwników katolicyzmu.

 • Ale wy wiecie że ta LGBT robi to wszystko by ich szanowali, bo Homofobii ich obrażali itp.
  A to że wam to przeszkadza to głupie zakręcanie kółka

 • louisvuitton Masz racje, homofobia to jest choroba. Ja oczywiście nie toleruje homofobów, ogólnie to moim zdaniem wstyd. Gdy czytam te inne wpisy, to aż żal, że tacy ludzie wogóle istnieją... Płeć jest najmniej ważna w związku ( Moim zdaniem ). Sama jestem bi, lubię i chłopaków i dziewczyn. I naprawdę, pomyślcie trochę bezmózgie homofoby, że sami jesteście ( Nie powiem jacy )...
  Sama lubię czytać opowiadania o gejach i podnieca mnie to, jak się całują, dotykają i inne rzeczy... Dla mnie homofobia jest NAJGORSZĄ CHOROBĄ K*RWA NA ŚWIECIE, TRZEBA COŚ Z TYM ZROBIĆ. Przecież nie będę mieć życia w tym kraju! Ludzie, wejście się w garść i k*rwa puknijcie w te puste homofobiczne mózgi i przestali obrażać niewinnych ludzi, którzy chcieliby żyć w kraju, którym będą akceptowani. A co do Adama i Ewy, ta historyjka jest zmyślona i nie pier*olić mi o żadnym adasi czy co tam...
  JESZCZE JEDNO.
  GEJE I LESBIJKI TO LEPSI I MILSI, OGÓLNIE WE WSZYSTKIM LUDZIE, NIŻ WY, ZASRANE HOMOFOBY. AMEN.
  Ale się rozpisałam XDD może to kogoś nauczy...

 • Yaoistka_EXO Polska to jest taki sam rozwinięty kraj Zachodu, jak inne. Homofoby, to mniejszość i na ich podstawie nie oceniaj ogółu kraju. A już na pewno nie pisz, że życia nie będziesz miała.

 • Yaoistka_EXO Osoba która oczekuje akceptacji (już nie tolerancji), a jednocześnie sama nie toleruje i obraża ludzi z innymi poglądami. Jeśli wszyscy z waszego środowiska charakteryzują się taką postawą i tak prymitywną kulturą osobistą to wcale się nie dziwię, że was nie lubią ;)

 • louisvuitton Cóż za stek bzdur. Jedyne z czym się zgadzam to "żyj i daj żyć innym". Fobia jest chorobą owszem, homofobia oczywiście nie. Jest to termin, który wymyślił homoseksualista George Weinberg w czasach gdy homoseksualizm był uważany za chorobę psychiczną w celu zdyskredytowania osób, które homoseksualizmu nie tolerowały. Na zasadzie "my was też wyzwiemy od czubków".
  Co do tolerancji, to cóż, nie ma przymusu tolerowania wszystkiego, bo ktoś tak chce. I proszę nie mylić tolerancji z akceptacją, bo coraz częściej zauważam, że to tego drugiego oczekują środowiska LGBT. Ciężko też jest mówić o tolerancji w momencie, gdy jest się obrzucanym toną obelg (widać to też po komentarzach w tym temacie) i nakazów za to, że się pewnych rzeczy nie akceptuje.

 • louisvuitton Ma dziecko, które jest od surogatki, a jako homoseksualista co jest w związku z innym mężczyznom raczej nie powinien opiekować się dzieckiem.

 • louisvuitton co za agresja i nietolerancja co z ciebie za człowiek

 • Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem