Emilia Clarke

Emilia Isabelle Euphemia Rose Clarke

8,1
37 982 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Emilia Clarke

I to jeszcze niby za "Grę o Tron"? To jakieś jaja? Postać Daenerys jest już z klucza koszmarnie nudna i głupia, ale trzeba już być na prawdę utalentowanym, żeby tak schrzanić tą postać. Zdecydowanie najgorsza z całej obsady GoT. Może i jest ładna, ale to jest FILMweb a nie RYJweb. Toż to już Kristen Stewart jest lepszą aktorką niż ona.

użytkownik usunięty
theMedicalDoctor

Ona jest okropna, nie mogę znieść jej widoku

??? Ma niesamowitą urodę i jeszcze ten akcent <3 Co do zdolności aktorskich do tyłka nie urywa, nawet powiedziałbym, że jest bardzo przeciętnie. Ale pociągająca jest niezaprzeczalnie. Oczywiście jeśli ktoś lubi takie niewysokie brunetki, o kształtnych biodrach (ale nie za dużych), kształtnych, nie za dużych ale właśnie idealnych piersiach, pięknych dłoniach i małych, zgrabnych stopach. We wszystkich tych punktach Emilia ma 10/10. I pewnie dla faceta, który lubi żyrafy 185cm w górę, stopa 9+ jak płetwa, nogi na beczce prostowane jak u cowboy'a, platynowy blond, kwas hialuronowy w ustach, tipsy-szpony 15cm, ona jest pewnie odpychająca...

to się powieś

theMedicalDoctor

Odezwał się specjalista od aktorstwa. Zainwestuj może najpierw w słownik.

kokonut

Specjalista od polonistyki się znalazł. Gdzie zrobiłem błąd?

theMedicalDoctor

Naprawdę piszemy łącznie.

kokonut

A co ma piernik do wiatraka. Twoja wypowiedź nic nie wnosi.

Genryusai

Jego polszczyzna jest dla mnie wyznacznikiem jego poziomu edukacji. Jest on niski, zatem jego opinie o czyimś aktorstwie są po prostu z ... księżyca wzięte. Gość tak zna się na aktorstwie, jak na polskiej ortografii. O tak, zachwile pewnie wyskoczysz mi tu z tekstem o dysleksji. Obecnie każdy tuman w ten sposób tłumaczy swoje lenistwo i głupotę.

kokonut

Dla mnie nie istnieje żadna korelacja między ogólnie pojętą edukacją a perfekcjonizmem językowym. Nasze zrozumienie edukacji jest zupełnie różne. Wypowiedź podtrzymuję.

Genryusai

Dla ciebie to nawet 2+2 moze byc rowne 5.

kokonut

Rzadko spotkać można tak wyważone oraz rozsądne opinie jak Szanownego Pana omawiana.
Pozdrawiam serdecznie.

kokonut

Człowieku, zdajesz sobie w ogóle sprawę z tego ile błędów ortograficznych i stylistycznych popełniłeś w tym komentarzu?

mordachamordasinski

No co ty nie powiesz ...

kokonut

co to znaczy "zachwile"?

efi19

Nie jesteś zbyt inteligentny ...

kokonut

a Ty masz tupet i nie wiesz co to jest "ironia"

efi19

Dobra, dobra. Tak sobie to teraz tlumaczysz.

użytkownik usunięty
kokonut

Jako doktor habilitowany, filmoznawca, reżyser teatralny oraz krytyk filmowy stwierdzam, że jej aktorstwo jest chujowe.
Odzywa się specjalista od aktorstwa.

Ja stwierdzam że powinieneś sobie swój dyplom wsadzić w DUPE i nie wypowiadać się na taki temat

użytkownik usunięty
DemonBarber

Jaki temat?

DemonBarber

Kozak w necie, ciota w świecie.

theMedicalDoctor

Ja ją bardzo lubie w Gra o tron i uważam że dobrze zagrała w terminatorze.; )

theMedicalDoctor

Zaś tw wypowiedzi na tym serwisie są moim zdaniem dowodem na to że aborcja powinna być dozwolona do lat siedmiu.

theMedicalDoctor

Powiem tak: w pierwszym sezonie GoT bardzo, bardzo mi się podobała. Dobrze grała taką delikatną, pokorną i słabą, wiecznie poniżaną przez brata Daenerys- była bardzo przekonująca. Oceniłam ją na 8. Ale już w kolejnych sezonach, po śmierci Viserysa i Drogo, kiedy to Daenerys musiała być niezależna i waleczna, coś się zepsuło. Nie poradziła sobie z rolą odważnej i walecznej władczyni. Ten sam wyraz twarzy- jakby wszystkich naokoło poniżała. Niestety, musiałam zmienić ocenę na 4. A szkoda, bo Daenerys wydawała się ciekawą postacią i miałam nadzieję, że przez wszystkie sezony zostanie dobrze odegrana.

theMedicalDoctor

Przestalem ogladac odkad scieli Boromira ;)

theMedicalDoctor

https://www.youtube.com/watch?v=0AUac4z2HTU

theMedicalDoctor

trochę śmiać mi się chce z ciągłego narzekania na średnią a to za wysoka a to za niska.Bo czy to ma znaczenie?? jakiś aktor/ aktorka zagrała słabo daje słabą ocenę reszta wali 10 i.... nic. Z drugiej strony jest to takie pole w którym można po prostu utknąć jeżeli z kimś się chce przeprowadzić konwersację (ja 1 ty 10 dalczego?). Ktoś ma inne zdanie i tyle a że ocenia urodę (nie oszukujmy się to każdy robi w minejszym lub większym stopniu) z tym da się żyć ;) Komentarze ......na forach tematycznych............... są ...................różne xD

theMedicalDoctor

nie jestem krytykiem filmowym i do takowych mam nastawienie podobne jak narrator początku filmu job. Być może jest to aktorka, której uroda przyćmiewa jej warsztat, ale bynajmniej dlatego iż jest ona słabą aktorką. Gra o tron to nie stricte kino ambitne, ale jest w nim pewna dzikość, pierwotność i co ważniejsze - efekt zaskoczenia, czego brakuje we współczesnej kinematografii masowej. Pani Clarke da się lubić, a jej twarz, jej ciało , jej gra świetnie koreluje z charakterem serialu.

theMedicalDoctor

Daenerys nie jest głupia jak na swój wiek, przeciwnie. Wydajesz się zapominać, ile lat ma postać.

Kristen Stewart jest solidną aktorką, która zagrała w jednym koszmarnym cyklu, reżyserowanym i napisanym tak słabo, że nawet Meryl Streep byłoby ciężko coś pokazać. Oczywiście wystarczy to laikom, niemającym o aktorstwie pojęcia, by deprecjonować jej całą karierę.

Masz chyba rację, że Stewart jest nieco lepsza niż Clarke, ale w obu przypadkach, mam wrażenie, nie umiesz odróżnić aktorki od postaci. Niezależnie od tego znamienny jest fakt, że zakładasz, że każdy o opinii odmiennej niż twoja musi automatycznie się mylić. "Mam wrażenie, że dużo użytkowników Filmwebu w ogóle nie wie, na czym polega wystawianie oceny za grę aktorską" - serio? A może część z tych, którzy wystawili inną ocenę, ma po prostu - tak, wiem, trudne do przyjęcia - inne zdanie i to nie czyni ich ignorantami?

theMedicalDoctor

Jest nie tylko przepiękną kobietą, ale też świetną aktorką. Rola "Królowej Smoków" w GoT jest wręcz stworzona dla niej i gra ją znakomicie. Kto oglądał ją w innych filmach, oglądał wywiady - ten byłby zaskoczony jej zupełnie nietypową do charakteru i temperamentu rolą w GoT. Trzeba dużego talentu, żeby tak zagrać.
Niektórzy po prostu mają tendencję do przekory, ale nagrody dla niej nie kłamią ;).

mordachamordasinski

Najfajniesza laska w serialu.

theMedicalDoctor

Zgadzam się. Beznadziejna.

theMedicalDoctor

Drewno. Epizody matki smoków były tak nudne, że po 1sezonie miałem jej dość a ciągnęły się przez 6sezonów i nie mogły się dociągnąć. Ta wędrówka z blondi - cały czas to samo... Aż się przewijać chciało...

theMedicalDoctor

cycuszki ma fajne

theMedicalDoctor

Deanerys jest bardzo ciekawą postacią w Grze o Tron , grana przez taką aktorkę jeszcze bardziej ciekawi i intryguje. Zagrać taką rolę to klasa. Sama chciałabym gdybym była aktorką zagrać rolę właśnie takiej kobiety. Kazdy ma swoje gusta i nie kazdemu facetow typ urodyi Emili Clark moze sie podobac. Przed oglądaniem serialu przeczytałam książkę i właściwie w 95% taką wyobrażałam sobie
Deanerys .

theMedicalDoctor

Deanerys to jedna z najciekawszych postaci w GT, ona sprawia że ten film jest inny od podobnych produkcji. Zawsze czekam na kolejne sekwencje. A aktorka ? Początkowo sądziłem że niewiele potrafi ale teraz sądzę wręcz przeciwnie. Oszczędność mimiki i zachowania sprawia że każdy przejaw emocji nawet nieznacznie widoczny ma większą siłę wyrazu niż gdyby ją roznosiło na ekranie - ona tego nie musi robić i to się nazywa aktorstwo. Najważniejsze że G.Martin myśli inaczej niż niezadowoleni z postaci Deanerys...

theMedicalDoctor

zdecydowanie najlepsza laska w GoT :) nie wiem czemu się jej czepiasz ;)

użytkownik usunięty
theMedicalDoctor

"Toż to już Kristen Stewart jest lepszą aktorką niż ona."

Stewart wielokrotnie od czasu Zmierzchu zdołała udowodnić, że jest aktorką na poziomie, a nie jedynie twarzą z fantasy dla nastolatków.
No ale widzę, że niektórzy nadal mają problem z wyjściem poza stereotypowe pieprzenie.

theMedicalDoctor

Daenerys jako postać rzeczywiście jest...po prostu jest. Ale naprawdę Emilia jej aż tak nie schrzaniła. Po prostu gra na maksa irytującą laskę i według mnie jej to wychodzi. Podajcie kogoś kto byłby lepszy w tej roli...
Poza tym, książkowa Danka to dopiero... właśnie.

theMedicalDoctor

Nie rozumiem tego hejtu na Clarke. Dziewczyna jest śliczna i naturalna, wylansowała modę, która sprawia że każda laska chce się do niej upodobnić. W GoT gra młodą dziewczynę, które życie polegało na byciu oddawaną mężczyznom jak sztuka mięsa do momentu, kiedy okazało się, że ma jakiś atut. Zostaje przywódcą i okazuje się, że miarą jej rządów ma być po raz kolejny chłop, któremu się odda. Jak ma to grać? Jak Julia Roberts w Pretty Woman?

theMedicalDoctor

Dobrze ze nie czytam wiekszosci waszych wypocin na jej temat . Swietna jako krolowa a was zadowolic ....Moje motto zyciowe to
" Lepiej sie spalić jasnym płomieniem niż wiednąć powoli " Wy tego nie potraficie jestescie słabi i te wasze argumenta ....

użytkownik usunięty
theMedicalDoctor

Borze, "to FILMweb a nie RYJweb" zrobiło mi dzień [a w zasadzie noc XD]. Kwikam.
A tak poważnie to zgadzam się z opinią na temat postaci Deanerys. Utknęłam bodaj na 4 sezonie GoT i chyba nie pociągnę dalej, głównie przez to, jak ona była denerwująca.

to nie oglądaj seriali z fajniejszymi od ciebie .oglądaj coś na twoim poziomie np Korona Królów??

Patrząc na wystawiane przez ciebie 10 ,dzięki bogu ,ze nie dotrwałaś .Wróć jak dorośniesz

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones