Emilie de Ravin

7,5
5 604 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Emilie de Ravin
Macieek

niezbyt ciekawej urodzie?! żartujesz?! jest śliczna.

elizkas

Właśnie, facet chyb nie masz gustu, a co do jej aktorstwa to jest ok, poza tym dopiero zaczyna karierę, no nie?

Macieek

Wcale nie jestem napalonym nastolatkiem (przynajmniej takie mam wrażenie) i muszę się z tobą nie zgodzić, jest to aktorka o wyjątkowej urodzie i wyjątkowym talencie, jeśli chcesz się przekonać oglądnij wszystkie odcinki serialu "Lost".

Macieek

Jej uroda niejest jakoś tak super zachwycająca, ale ładna jest.
Co do talentu aktorskiego, to widziałam ją tylko w LOST, ale w Zagubionych mi się podoba ;)

Anulka_2

Ok dobra, wypadało by sie wytlumaczyc... Otoz mi po prostu ona nie przypadla do gustu, wole starsze i bardziej doswiadczone :D. Zawsze wszyscy sie napalaja na takie mlode 'odkrycia', a moim zdaniem to ona nie ma w sobie nic specjalnego.

pozdr.

Macieek

Żartujesz? Emillie jest sto razy ładniejsza od tych wszystkich wytapetowanych gwiazd hollywoodu! One wyglądają fajnie, bo mają na sobie masę tapety, ona jest naturalna i jest prześliczna!A talent ma dziewczyna ogromny, poza tym to-moim zdaniem, ciekawa osoba. Nie wiem, co Ci się w niej nie podoba...

Ariana_3

Co ty chcesz nie jest brzydka no a po za tym fajnie grała w Lost no i w Roswell też była świetna

Macieek

No co ty? Według mnie Emilie jest bardzo ladna, choć nie jestem facetem to może się tak na tym za bardzo nie zanm. Ale napewno bardzo dobrze gra.

Macieek

Tak lubisz doswiadczone, a ona za kilka lat nia bedzie! Nie przyszlo ci do glowy ze te doswiadczone aktorki, tez kiedys mialy początki jak Emilie?

Sara94

Jezeli na poczatkach sie u niej nie skonczy to wtedy pogadamy!

Macieek

Ja uważam, że jest śliczna. Są gusta i guściki, bejbe :P

Macieek

Czytam ten temat i się krztuszę. Że pan powyzej nie ma gustu? Apf, pewnie, że ma. Nie jego wina, że upośledzony.

Trudno oceniać aktora, który dopiero zaczyna się wyrabiać w tym fachu, a cóż dopiero porownywac go ze starszymi i doswiadczonymi. Trochę tak, jakby postawić rower przy tirze i konfrontować.

nejasz

Ale zauwaz, ze niektorzy dopiero wyrabiajacy sie aktorzy juz czyms potrafia przyciagnac i nie kojarza sie z MacDonaldem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones