Emilie de Ravin 

7,5
5 548 ocen gry aktorskiej
Emilie de Ravin
Emilie de Ravin urodziła się 27 grudnia 1981 roku na południowych przedmieściach Melbourne (Australia). Mając zaledwie dziesięć lat uczęszczała na kursy taneczne baletu klasycznego w Christa Cameron School of Ballet. Do piętnastego roku życia Emilie uczyła się w domu. Zmieniło się to, kiedy została przyjęta do Australian Ballet School, gdzie występowała w produkcjach The Australian Ballet oraz Danceworld 301. Emilie jednak zrezygnowała z kariery baletnicy i zdecydowała zostać aktorką. Swoje umiejętności aktorskie zaczęła doskonalić, udając się do National Institute of Dramatic Art w Sydney. Po przeprowadzce do Los Angeles uczęszczała do Prime Time Actors Studio. Pierwszy raz na ekranie pojawiła się gościnnie w serialu "Władca zwierząt (1999)Władca Zwierząt". Miesiąc po przyjeździe do Los Angeles, w wieku 18 lat otrzymała swoją pierwsza poważną rolę - Tess Harding w serialu dla nastolatków "Roswell: W kręgu tajemnic".

W 2004 roku została zaangażowana do produkcji ABC - "Lost. Zagubieni", gdzie wcielała się w postać Calire Littleon. Jej postać była jedną z głównych bohaterów od pierwszego do czwartego sezonu. W piątym pojawiała się gościnnie, lecz już w ostatnim ponownie otrzymała stały angaż. Na ekranach kin pierwszy raz pojawiła się w produkcji "Kto ją zabił?", gdzie odegrała ukochaną głównego bohatera. Rok później wystąpiła w horrorze "Wzgórza mają oczy". W przeciągu kilku lat aktorka partnerowała takim gwiazdom jak: Johnny Depp, Joseph Gordon-Levitt, czy Jennifer Morrison.  W 2011 roku otrzymała angaż do produkcji ABC - "Dawno, dawno temu". Emilie wcieliła się w postać Belle i pojawiła się w kilku odcinkach pierwszego sezonu. Krótko po zakończeniu pierwszej serii, serial został przedłużony do drugiego sezonu, w którym Emilie ponownie wcieliła się w Belle, jednak już jako jedna z głównych postaci.

Przez trzy lata spotykała się Joshem Janowiczem, ktorego poznała w Los Angeles - para pobrała się 19 czerwca 2006 w Melbourne. Emilie wielokrotnie była wyróżniana przez magazyn Maxim w kategorii "Hot 100": w 2005 roku zajęła 47. miejsce, rok później 65., a w 2008 roku 68. miejsce.
więcej

Dane personalne:

wiek:

data urodzenia: 27 grudnia 1981

miejsce urodzenia: Mount Eliza, Australia

wzrost: 157 cm

Aktor
Zdobyła Aktor,
Sprawdź wszystkie nagrody
mąż Josh Janowicz (19.06.2003 - 2014, rozwód)
Zanim otrzymała rolę Claire Littleton w "Zagubionych", ubiegała się rolę Shannon Rutherford. Ostatecznie angaż otrzymała Maggie Grace.
Ma czworo starszego rodzeństwa: dwóch braci i dwie siostry.
Starała się o rolę Elizabeth w filmie "Mgła" jednak ostatecznie wybrano Maggie Grace.
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

i porównując do tych najnowszych. Anielski czar prysł :P

Na początek przyznam Wam rację Jest śliczna na tym zdjęciu.
Ale nienawidzę jej oglądać w Once Upon A Time. Wiem, że wszyscy ją uwielbiają, ale mnie po prostu skręca jak ja widzę. Te głupiutkie minki zawstydzonej dziesięciolatki, ten dziubek na ustach.
Nie oceniam jej jako aktorki, bo nie widziałam jej w żadnym innym...

więcej

Część ról o jakie walczyła otrzymała wałaśnie Maggie, zobaczcie w ciekawostkach, Emilie ubiegła się z poczatku o role shannon. Jakos polubiłam obie bohaterki, szkoda że jedna umiera :<

Czy to Ona jest na tym zdjęciu ?

:D