Emily Blunt

Emily Olivia Leah Blunt

8,2
60 119 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Emily Blunt

Wyrazista, piękna, magnetyczna i utalentowana. Powinna dostawać więcej
pierwszoplanowych ról.

Bloody6

Lepiej bym tego nie napisał :D Super uroda :)

i_disappear

Akurat ona jak i wiele aktorek ma coś takiego że nawet w tym samym filmie raz wygląda nieźle a w następnym ujęciu tragicznie. I nie chodzi mi o filmy gdzie specjalnie obniża się atrakcyjność aktorki.

Hitman21

Każdy ma prawo wyjść niekorzystnie. Natomiast jak oglądam film, to nie dostrzegam tych tzw "tragicznych ujęć". Tak z innej beczki, czym się kierujesz w ocenie aktorek, skoro Kate Winslet oceniłeś na 1?

Bloody6

Kilkoma rzeczami, może tak, nie zachwycam się nią jak większość(+ staram się nie oceniać za wygląd bo zawyża lub zaniża on wielu aktorom średnią, nie twierdzę jednak że nie jest ważny a Winslet jest, powiedzmy "mniej atrakcyjna"), ma dziwne maniery w graniu a rola za którą dostała Oskara to według mnie jedna z jej gorszych, poza tym oceny wyższe daje aktorom zasłużonym dla kina(chyba że szczególnie spodoba mi się jakaś rola) , do tego oglądając więcej filmów z danym aktorem/aktorką mam pełniejszy obraz ich możliwości i jak widzę że radzą sobie coraz lepiej podwyższam ocenę a jeśli uważasz że to dla Winslet krzywdzące to nie masz się co przejmować jestem tylko szarym obywatelem i nie popsuje jej średniej moją oceną:D Dodam jeszcze że czasami daję 1 dlatego że interesuje mnie jakiś aktor i chce ich mieć w zakładce "ludzie filmu" a jak zobaczę ich w innym filmie i myślę sobie "a no tak i w tym fajnie zagrał/zagrała może zainteresuje się kolejnym filmem z nim/nią w roli główne, albo dam +1j", czasami też daje ocenę wiedząc że już pewnie tak zostanie bo aktor nie ma przyszłości.

Hitman21

Nie uważam, że to krzywdzące, bo sam nie jestem fanem jej aktorstwa. Natomiast dziwi mnie w ogóle taka ocena jak 1, bo nawet największemu antytalentowi dałbym minimum 2. W każdym razie to, co napisałeś zmienia postać rzeczy. Myślałem, że to na zasadzie "oceniam na 1, bo marny aktor i już". ;-)

Bloody6

Staram się doszukać czegokolwiek przed wystawieniem oceny i nawet filmom(wiem, że odbiegam trochę), które są naprawdę słabe, i to nieodosobniona opinia daje ocenę min. 3(mogło się też zdarzyć, że nie oglądałem filmu na tyle złego). Z aktorami natomiast jest inaczej jako że film jest właściwie niezmienny(chyba że my zmieniamy o nim opinię albo nasz podglądy się zmieniają) o tyle aktorstwo się zmienia i ktoś z oceną 1 może się poprawić.

Hitman21

Poprawka: jednemu dałem 1 ale był tak słaby że niestety nie dało się postawić wyżej.

Bloody6

mega spie.dolony usmiech, co do samej gry - wypasu ni ma. Jest grubo obsadzana, pewnie jakiś szefo filmowy lubi jak mu tymi kłami chaczy truskwe ;)

Ralph_S_

"Wypasu ni ma" jeśli chodzi o Twój komentarz. Czyste buractwo i brak gustu. (Aktorstwo Stewart oceniasz na 7).

Bloody6

Stewart nie jest wirtuozem ekranu ( słynna szczęka ) ale pojawiła się w kilku bardzo dobrych filmach no i ma ładny uśmiech ;)

Ralph_S_

Uśmiech? Dostrzegam jedynie wiecznie otwarte usta...

Ralph_S_

yhm, szczegolnie te krolicze zeby... po prostu rewelacja!

Bloody6

święte słowa

maciekb80

Emily ma świetny akcent:D normalnie uwielbiam jej słuchać:P

peyton1989

zgadzam się w zupełności.

peyton1989

Kiedy jej słucham dostaje dreszczy, takich przyjemnych dreszczy... Jakbym uprawiał seks... uszami... z jej akcentem...

wojcieszekkk

Ostatnio oglądałem jeden z filmów z jej udziałem i odrazu doszedłem do wniosku, że źle zrobiłem ogladając z lektorem. Ehh ten głos, a do tego jest przepiękna.

Bloody6

sliczna, ma piekne oczy. Podoba mi sie jej gra w filmach ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones