Emily Blunt

Emily Olivia Leah Blunt

8,2
60 119 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Emily Blunt

Coraz częsciej mamy okazje podziwiać ją na ekranie , moim zdaniem jest utalentowana i świetnie sie zapowiada. Zdjęcie faktycznie jest tragiczne.. odnosząc się do tematów niżej..

Darken

To naprawdę świetna aktorka.Uwielbiam jej akcent :)

Darken

fantastyczna, wspaniale utalentowana,
mlode i piekne dziecko Kina.

użytkownik usunięty
a_woman_in_flash

Dla mnie zawsze pozostanie Tamsin. To nie była wcale prosta rólka, łatwo było ją przerysować - Blunt się udało. W komediach też dobrze sobie radzi. Poza tym wyjatkowo urodziwa. Mam nadzieję, że nie zniknie w natłoku tanich lalek.

świetna aktorka (lato miłości, rozważni i romantyczni , diabeł..), kobieta oryginalna i piękna. we wszystkich filmach, w których ją widziałam wyróżnia się i zwraca uwagę. ma w sobie szlachetność i klasę.

marianna_p

Zgadzam się z wami w 100% :) Świetna aktorka i do tego bardzo ładna:))

Darken

Młoda, ładna i utalentowana. Ma w sobie coś co sprawia, że chce się ją oglądać. Poza tym wydaje się byc skromna osobą :)

ma_gda90

Ciężko się od niej oderwać gdy ogląda się film, w zasadzie mogła by przez cały film nie wypowiedzieć zdania, bo mam wrażenie, że ona uwodzi, przyciąga uwagę swoimi oczami, to spojrzenie do tego uśmiech, hmm idealna do roli pięknej uwodzącej kobiety

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones