Emily Blunt

Emily Olivia Leah Blunt

8,2
60 119 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Emily Blunt

U mnie jest remis, choć bardziej lubię Emily.

Zdecydowanie Emily Blunt. Jest bardziej utalentowana, a do tego taka śliczna... Jeśli chodzi o mIlę Kunis... cóż, by cię ani nikogo innego nie obrazić nie skomentuję.... Co do Blunt- ,,Młoda Wiktoria"- film, który pokazuje jej wszystkie zalety jako aktorki. genialnie grała.

wikka1998

Emily - nieporównywalnie z Kunis. Phi.

niepokorna_ja.

Cóż za dziwne porównanie ;d Oczywiście, że Blunt.

Solarie

Emily - ładniejsza i lepsza aktorka.

Emily!

Emily.

No jasne ,że Kunis

Emily

NA PEWNO NIE CHRISTINA HENDRICKS

użytkownik usunięty
kaaruzelaa

Ja porównywałam Kunis z Blunt a nie tamtą panią, choć jest nieco podobna do Emily.

Jak dla mnie Mila Kunis!

użytkownik usunięty

Blunt.

użytkownik usunięty

Obie nie są specjalnie wybitne - mają swoje wzloty i upadki, ale chyba Emily jest ciut lepszą aktorką.

Z wyglądu zdecydowanie Kunis z aktorstwa zdecydowanie Kunis:) Z Emily widziałęm tylko jeden film "Diabeł ubiera sie u Prady" natomiast z Mila widziałem 5 "Ted", "Czarny łabędź", "Księga ocalenia", "To tylko seks" i "Chłopaki też płaczą" i tylko tego ostatniego nie polecam... reszta spox:)

srwk

Z wyglądu zdecydowanie Blunt, z aktorstwa zdecydowanie Blunt . Pozdrawiam ;)

srwk

To może obejrzyj "Włacy umysłów" i "Połów szczęścia w Jemenie", gdzie Emily grałą główne role, a nie taką rólkę jak w "Diabeł...". a potem wypowiadaj się na temat aktorstwa... O wyglądzie nie dyskutuję, każdy ma swój gust, choć według mnie Emily ma urodę subtelną, a Mila prowokującą, wręcz kur..ską. btw warto te dwa filmy obejrzeć niezależnie od tego, kto w nich gra :)

Emily ;)).

Bardziej lubię Kunis pewnie dlatego ,że według mnie jest dużo ładniejsza , ale jeśli chodzi o aktorstwo to Blunt wydaje mi się trochę lepsza a przynajmniej ma więcej dobrych filmów na koncie.

rafus20l

Dla mnie również Blunt, choć idę o zakład, że założywszy taki sam temat na profilu Kunis, otrzymalibyśmy wynik 15 do 3 odwrócony na korzyść tej drugiej ;-)
Y. Victoria film świetny i On a świetna, ale istnieje szansa, że odkrywa jeszcze nie wszystkie zalety Jej warsztatu :-) Lubię Ją, ale zakładam i mam nadzieję, że jeszcze nieraz nas zaskoczy :-)

julx

Emily :):) bez wątpliwości

rafus20l

Kunis bez tapety to paszczak niemiłosierny Blunt naturalnie jest piękna

co ty porównujesz pasztetowe drewno Kunis z dobrą aktorką Blunt.
Twoje pytanie powinno brzmieć następująco
"Kto jest lepszą aktorką? Emily Blunt czy Eva Green"

użytkownik usunięty
markin

Może i mój temat nie jest za mądry, ale ja też nie porównałabym Blunt z Green. Z całym szacunkiem Emily aktorsko bardzo daleko do poziomu Evy . Ale to tylko i wyłącznie moja opinia.

ale porównywanie sztucznej i wręcz dennej Kunis która tylko i wyłącznie z przyczyn żydowskich się znalazła w Judewood jest, że tak powiem, idiotyczne.
Ale nie zgadzam się, że Eva jest aż tak dobra :D

użytkownik usunięty
markin

Ależ Eva jest aż tak dobra ;D

uroiłaś sobie, coś tam w głowie hahaha :D

użytkownik usunięty

Kunis

Ja bym wolał dwie na raz

Emily :))

Zdecydowanie Emily. Jest to aktorka, która potrafi wcielić się w każdą postać uwypuklając jej najważniejsze cechy, dodając przy tym dobrego backgroundu. Dodatkowo sprawnie manipuluje absurdem i nutką groteski (w oparciu o Diabeł opiera się u Prady) dokonując tutaj hiperbolizacji zjawiska przez co gdy gra w np. komediach nie trąci od niej sztucznym humorem. Kunis jest natomiast aktorką raczkującą. To, że udało jej się zagrać w kilku ambitnych filmach nie czyni z niej aktorki dobrej. Weźmy chociażby "Czarny łabędź". Uważam, że poległa na całej linii, a to przez wszechobecną sztuczność jaka trąciła z Lily. Dostała dramatyczną postać do zagrania i niestety, a może i stety ale sobie z nią nie poradziła.

Blunt.

Emily

Mila zdeecydowanie, nawet nie chce mi się rozpisywać.

Emily ma większy talent aktorski Mila nadrabia urodą...

Emily jest lepszą aktorką, Mila jest ładniejsza

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones