Emily Blunt

Emily Olivia Leah Blunt

8,2
59 877 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Emily Blunt

OMG Co ona robi na 2 miejscu? Po raz pierwszy o niej słysze ;/
Po za tym strasznie mało filmów ma na końcie! :O

Matti_77

Zgadzam sie!!



....................................

:O

beeti95

ja tak samo :/...



masakra jakaś :P

Matti_77

Zgadzam się. Czy ona w ogóle grała w czymś na poziomie?
A tak w ogóle to kim ona jest?

Sybelle

Zagrała w czymś na poziomie? No, nominacje do złotych globów z "braku poziomu" się nie biorą. tak samo jak pochwały od Meryl Streep. Ludzie, przyzwyczajcie się, że ten ranking to ranking popularności. Owszem, nie zasługuje na 2 miejsce, ale jak znowu polecą jedynki by "trochę spadła" to to się robi już śmieszne...

Callisto

o jaaaa, co ta pani, która nie mam pojęcia kim jest i z którą nie oglądałam żadnego filmu, robi na pierwszym miejscu???

Matti_77

Zgadzam się z wami. Nigdy nie widziałam tej aktorki w filmie. To moje zdanie ona taka nie jest popularna i nie powinna na pierwszym miejscu. ;//

Bronkar

jakie puste myślenie!:/
co to za argument, że "ona nie zagrała w wielu filmach" czy "nigdy nie widziałem z nią filmu"?! Może i nie grała w wielu filmach, ale za to była rewelacyjna w tych, w których występowała! A trzeba jej przyznać, że jest jedną z lepszych młodych aktorek. Nie ocenia się aktora po ilości ról tylko po JAKOŚCI. I co z tego, gdyby zagrała w kilkudziesięciu gniotach? Miała by wielką filmografię, ale poziom filmów byłby mierny...

Luelle

Nie popadajmy w skrajności. nie każę jej grać w setce filmów, ale..
"Miała by wielką filmografię, ale poziom filmów byłby mierny..." (swoją drogą "miałaby" się pisze razem) ...co Ty gadasz?? To, że ktoś zagrał w wielu filmach nie znaczy, że filmy są złe. Cóż za płytkie myślenie. A Faye Dunaway? Czym byłoby kino bez "Bonnie i Clyde"? A zagrała w setce filmów.
A Bette Davis? Przecież "Wszystko o Ewie" to klasyk. A Vivien Leigh? Audrey Hepburn? Elizabeth Taylor?
Uważam, że nie zasługuje na 1 miejsce, ani na pierwszą dziesiątkę. Co ja mówię, na pierwszą setkę!
Nie powiesz mi chyba, że jest lepszą aktorką od Meryl Streep(#2), Penélope Cruz(#5), Nicole Kidman, Kate Winslet, Keiry Knightley, Cate Blanchett, Shirley MacLaine, Julii Roberts czy Susan Sarandon? Nie mówię, że to moje ulubione aktorki, ale prawdą jest, że mają dużo większy wpływ na rozwój współczesnej kinematografii niż ta oto pani, której twarzy ani nazwiska nie znam.

marceliola

o, wow, spadła o 16 miejsc, brawo:D

marceliola

Ech ludzie nie macie innych problemów niż zaśmiecać forum tematami typu "to skandal że jest tak wysoko top aktorów".
Przecież to no nie przestępstwo i nie jej wina że jest\była na pierwszym miejscu a wy musicie natychmiast głupie posty na ten temat wypisywać a pozatym wiadomo że i tak spadnie daleko poza podium więc w czym problem.

marceliola

julia roberts jest chujowa aktorka , oscara dostała za dekolt , za 10lat to emily b bedzie taka meryl streep

Matti_77

Protip: Jak chcesz być potraktowany poważnie, to nie używaj zwrotów typu "o żaaaal".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones