Emily Blunt

Emily Olivia Leah Blunt

8,2
60 119 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Emily Blunt

W jej oczach mieści się cały smutek współczesnego świata.

szamgar

woah, czlowieku, to tylko bardzo dobrze oplacana aktorka. nie przesadzajmy.

kaskak94

Ale oczy ma smutne i to jest w niej piękne.

szamgar

prawda

szamgar

Rola w "Na skraju jutra" genialna i ściska za serce, nawet jeżeli to tylko efekciarskie s-f

petret

Dokładnie :D idealnie pasowała do tego filmu, ale smutno że nie dali końcowej sceny ze zdaniem "Witaj Rose" i jej reakcją.

Kapakuka

Reakcją by było za pewne "na co się tak gapisz, mam coś na twarzy?" :D
Zdanie, które mi utkwiło w pamięci to na pewno "come find me when you wake up..."
Koncepcja filmu chciało by się powiedzieć, banalna, zaczerpnięta z gier akcji, ale realizacja metafizyczna - jakby ze snu.
Dla samej Emily Blunt mam ochotę wrócić do kina...

petret

TAK scena z "Come find me when you wake up" najbardziej mi też zapadła w pamięci :D
Podrawia "świr" z emily na tapecie telefonu i ekranie blokady (2 rożne zdjecia xD) polecam abyssal wallpapers poszukaj w goole i tam znajdz sobie tapety z Edge Of Tomorrow (warto) XD i jeszcze tapeta na kompie ta z plakatu :D

Kapakuka

No, czemu nie ;) Choć jestem jej fanem ale nie fanatykiem... a może jestem? :D
BTW, w dorobku ma jeszcze film "Looper" - na dodatek podobna koncepcja. Jestem ciekaw jak tam wypadła ale widzę, że ją chwalą, podobnie jak resztę obsady.

petret

Looper- film spoko ale nie aż tak żeby się nim zachwycać. zagrała w nim całkiem dobrze i nawet miło się ją oglada. nie nie jestem fanatykiem albo psycho fanem, po prostu zauroczyla mnie swoją grą w "Edge of Tomorrow" :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones