Emily Blunt

Emily Olivia Leah Blunt

8,2
59 877 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Emily Blunt

Ma typ urody, który bardzo mi odpowiada, nie jest typowa sztuczną, ślicznotką, jest bardzo naturalna, ma w sobie coś co nie pozwala mi oderwać od niej oczu gdy ją widzę na ekranie.

kozior

Mnie również bardzo się podoba. Z pewnością jest naturalnie piękna i utalentowana. Moim zdaniem jest łudząco podobna do Bridget Regan. Mogłaby być jej bliźniaczką. A jak ty sądzisz?

PaulKellerman

Nie znam kobity, nie widziałem jej w żadnym filmie a ze zdjęć na filmwebie ciężko mi określić czy jest podobna.

kozior

Dokladnie brachu, tez jakos nie podobaja mi sie ksiezniczki typu Megan Fox.. Emily ma w sobie to cos... Piekna.

kozior

Naturalnie piękna.. Niebanalna uroda.. I te oczy.. Jednym słowem: C U D O W N A

kozior

śliczny kaczorek;)

luza

Uważasz, że wygląda jak kaczorek?

kozior

Dla tej pani, to nawet jestem gotowa zmienić orientacje...

Angela4b

Mam to samo..

ElectricalStorm

bo wszystkie kobiety są bi :) co do Emily zgadzam się CUDOWNA PRZEŚLICZNA, nie mogę się na nią napatrzeć

użytkownik usunięty
kozior

Popieram, śliczna aktorka.

kozior

Ma niesamowite spojrzenie, nie wiem jak natura mogła stworzyć oczy tak przyciągające:)
A do Briget fakt dość podobna ale tamta nie ma tego wzroku: http://www.imagozone.com/seriale/Legend-of-the-Seeker/Bridget-Regan-016?size=ful l

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones