Emily Blunt

Emily Olivia Leah Blunt

8,2
60 119 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Emily Blunt

Bo nie wytrzmam do rana albo co gorsza zapomne i co bedzie :). Gdyby kiedyś zdecydowali się nakręcic nową wersję Gone with the Wind to Emily (swoją drogą kto jej zrobił takie straszne zdjecie) byłaby idealną kandydatką, może nie ma tyle talentu co Leight ale jest rownie piekna, też nosi w sobie zlośnicę no i co najważniesze keżdemu normalnemu mężczyźnie uginają się kolana jak tylko pojaiwa się na ekranie

Gyllenhaal

zgadzam sie dokladnie! wspaniale a ja ten film bardzo lubie :)

Gyllenhaal

ja tylko co do talentu... Ona go ma mnóstwo, jak dla mnie to jedna z najlepszych aktorek młodego pokolenia :)

lori_2

według mnie to jedna z najładniejszych i najlepszych brytyjskich aktorek, obok Claire Forlani, Kate Beckinsale i Polly Walker.
Ona zabija tym swoim wzrokiem ma przepięke oczy, i gra o niebo lepiej od przereklamowanej Evy Green

mate21

Eva Green nie jest brytyjką









beatka

A czy napisałem,że Eva Green jest brytyjką? Wiem, że jest francuską, grała dziewczynę Bonda w Cassino Royal, też jest młodą i zdolną aktorką, ale jednak według mnie Emily gra od niej lepiej i występuję w lepszych filmach

użytkownik usunięty
Gyllenhaal

Ja również uważam, że świetnie poradziłaby sobie w 'Gone with the Wind'. Po roli w filmie "Lato miłości", jest dla mnie jedną z najlepszych aktorek (i to nie tylko tych 'młodego pokolenia').

Gyllenhaal

popieram! jest piekna i utalentowana. bylaby idealna Scarlett :)))

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones