Emily Deschanel

Emily Erin Deschanel

8,0
3 009 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Emily Deschanel

...jako Temperance Brennan. Z Boothem tworzą świetną parę, jak Scully i Mulder - tyle, że ona jest ładniejsza a Booth ma zgrabniejszy tyłek :) Miło obejrzeć ich w akcji, a można będzie jeszcze przez jakiś czas, bo serial robiony przez Foxa dostał zielone światło na drugi sezon :)

Jorjan

Nom, fajnie sie oglada Bones, gdy Brennan i Booth graja razem na planie :). Widziałam ich poza planem filmowym :o). Super...pasuja do siebie :):)

pozdrawiam :)

Aguss

są przyjaciółmi od wielu lat - więc i gra razem wychodzi im świetnie!

arche__mania

Racja- są świetni. Grają razem po prostu bosko i są lepsi niż Scully i Mulder, bo... po prostu są. I mam nadzieję że w serialu w końcu będą razem :)

eSKa

Ja uwielbiam obydwa seriale ale...

Porównywanie duetów Booth-Brennan z Mulder-Scully jest nieporozumieniem. Seriale te różnią się od siebie - Bones zawiera więcej elementów komediowych, mniej elementów horroru niż Z Archiwum X. Dużo by o tym pisać. W serialu Kości życie osobiste (w tym uczuciowe) głównych bohaterów jest eksponowane na równi z ich pracą, a w Z Archiwum X było jedynie ukazywane marginalnie. W ZAX Mulder nie posyła Scully namiętnych spojrzeń, ale również bywa o nią zazdrosny (patrz np. 6x18 Milagro, czy 4x13 Never Again, 4x20 Small Potatoes

W Z Archiwum X Anderson i Duchovny byli znakomici zarówno w epizodach bardziej lirycznych i nastrojowych (np. choroba Scully czy śmierć jej córki) jak i epizodach bardziej komediowych (Np. Arcadia).

Majstersztkiem aktorstwa Anderson i Duchovnego jest np. odcinek Bad Blood 5x12, w którym Mulder i Scully opowiadają tę samą historię ze swoich punktów widzenia - aktorzy dwukrotnie wypowiadają te same kwestie, ale zachowują się inaczej.

Obejrzyj proszę The X Files S05E12 - Bad Blood i powiedz, czy ten duet jest słaby pod względem gry aktorskiej....

_LG_

lg80 ten serial nie znajduje się w moim posiadaniu, więc od kilku dni szukam i szukam tego odcinka, ale nigdzie nie mogę go znaleźć. Wszędzie widzę tylko całą serię do ściągnięcia. A to zajmuje mojemu komputerowi strasznie dużo czasu... więc na razie nic nie powiem na temat gry aktorskiej duetu Mulder-Scully.

PS. Jak znajdziesz linka... podaj :)

eSKa

Ja też mam tylko pojedyncze odcinki, z eMule. Przez ten program spokojnie można ściągnąć pojedyncze odcinki z lektorem lub bez. Polecam Ci Bad Blood i Small Potatoes, zwłaszcza ten pierwszy. Tam najlepiej zobaczyć co potrafią Duchovny i Anderson. Jak wiesz uwielbiam Kości,ale staram się być jak to mawia Brannan obiektywna. Ja obejrzałam cały serial ZAX i całe Kości, więc łatwiej jest mi wydawać sądy. Każdy sąd jest subiektywny, musi się jednak opierać na przesłankach. Poszukaj Bad Blood - niech to będzie Twoja przesłanka...

_LG_

Ja Kocham serial Kości i wogóle zmienił mi się plany przez niego na przyszłośc...

_LG_

Ja też jestem fanką obu seriali i w zupełności się z tobą zgadzam co do odcinka Bad Blood...to jeden z moich ulubionych. Gra aktorska mistrzostwo świata ! Komediowy horror- majstersztyk ;)

zmijex

Zgadzam się, świetna para :)

A gdybyś ty ich widziała w realu. xP Śmiech na sali. Co chwilę sobie dogadują, kłócą się, Emily go nazywa dzieckiem. xD David co chwilę ją dotyka, i dostają od niej po łapach. xD ( W sensie dotyka nie jakoś wiesz, tylko n.p. myzia po ramieniu, kładzie rękę na jej noge ;P )
Takie przyjacielskie sprzeczki ^^.
Cute.

Nevis200903

Ile bym dala zeby zobaczyc ich w realu...
A oprocz Brenan i Bootha, kocham tez Angele i Jack`a.
... tych dwoch par nikt nie pobije ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones