Emily Deschanel 

Emily Erin Deschanel

8,0
3 024 oceny gry aktorskiej
Emily Deschanel
Emily Deschanel urodziła się 11 października 1976 w Los Angeles (Kalifornia, USA). Jej ojcem jest operator filmowy, Caleb Deschanel, a matką aktorka, Mary Jo Deschanel. Ma też młodszą siostrę, Zooey. Emily jest absolwentką Boston University's Professional Actors Training Program. Zadebiutowała w 1994 w komedii "Dwa miliony dolarów napiwku". Potem na kilka lat zniknęła z ekranu. Po 2000 roku wystąpiła we "Wzgórzu nadziei", "Spider-Manie 2", "Boogeymanie" czy "Bez mojej zgody". W 2005 otrzymała jedną z głównych ról w serialu kryminalnym "Kości", w którym grała przez dwanaście sezonów (nominacje do Teen Choice i People's Choice). Postać dr Temperance "Kości" Brennan pojawiła się także w jednym z odcinków "Jeźdźca bez głowy". W 2015 roku Deschanel i jej partner z produkcji "Kości", David Boreanaz, oskarżyli stację Fox o to, że zostali oszukani, co do udziału w zyskach z serialu. Cztery lata później doszło do ugody. 
Prywatnie od 2010 roku mężem Deschanel jest filmowiec David Hornsby, z którym ma dwóch synów. Aktorka jest zaangażowana w ochronę praw zwierząt - współpracowała z organizacją PETA i jest członkinią Farm Sanctuary (amerykańska organizacja ochrony praw zwierząt, pierwsze w Ameryce schronisko zwierząt hodowlanych).
zobacz pełny życiorys

dane personalne:

wiek:

data urodzenia: 11 października 1976

miejsce urodzenia: Los Angeles, Kalifornia, USA

wzrost: 175 cm

mąż David Hornsby (od 25.09.2010), 2 synów: Henry Lamar (ur. 21.09.2011) i Calvin (ur. 08.06.2015)
Jest córką reżysera Caleba Deschanela oraz aktorki Mary Jo Deschanel.
Jest starszą siostrą aktorki - Zooey Deschanel.
Ukończyła Boston University, gdzie uczęszczała na zajęcia z profesjonalnego aktorstwa.
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Uwielbiam ją i serial kości. Uważam, że jest bardzo dobrą aktorką i jest bardzo ładna. Szkoda, że nie zrobiła większej kariely

Nie widzę nikogo innego w tej roli niż Emily

U niej kolor włosów robi kolosalną różnicę! Widziałem Ją w trzech produkcjach. „Czerwona róża” (delikatna blondynka), „Boogeyman” (ognisty rudzielec) i w kilku odcinkach „Kości (charakterna brunetka). W życiu bym nie powiedział ze w tych trzech filmach gra ta sama aktorka!

Świetne zdjęcie, o niebo lepsze od poprzedniego. Emily to piękna i czarująca kobieta a w dodatku utalentowana aktorka.

Możecie ten temat krytykowac ale ja uważam że filweb bierze czasami gównan* zdjęcia
aktorów.Admini zmieńcie je ;___;

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones