Emily Ratajkowski

Emily O'Hara Ratajkowski

6,5
3 003 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Emily Ratajkowski

Niech ona więcej już nie gra w filmach, niech się zajmie modelingiem,ćzy pokazywaniem cycków. Ale aktorstwo niech zostawi w spokoju.

cocoatea

Zgadzam się .Niestety wybitną aktorką to ona nie będzie ...sceny z nią przypominają mi sesje zdjęciowe gdzie główmy celem jest jej uroda a nie gra aktorska, a co do pokazywania cycków to gdyby nie ten znany wszystkim teledysk to nic byśmy o niej nie wiedzieli , co prawda jest ładną kobietą z bardzo ładnym ciałem ale bardziej szanuję modelki które osiągają COŚ w życiu ciężką praca a nie nagimi sesjami ...większość modelek pokazuje mały fragment swojej kobiecości zachowując przy tym klasę i większość dla siebie ...a dla mnie jej ciało jest już grubo przereklamowane...gdy patrzę na nią mam ochotę podać jej ubranie i powiedzieć ''załóż coś na siebie dziewczyno'' jak byście się czuli wiedząc ze każdy centymetr ciała waszej kobiety jest oglądany ,zapamiętywany , weryfikowany i rozsyłany w linkach przez miliony osób ? w tym zboczeńców ...dla mnie niczym się to nie odróżnia od prostytutek stojących przy drodze...

Harley_Quinn_

Oglądałem Gone Girl i zagrała tam tym co miała "najlepsze". Miała ładnie wyglądać, pokazać cycki i być młoda. Przecież o to akurat w tym filmie chodziło i nic ponadto. Kogo byście widziały na jej miejscu w tej roli? Przecież ona nie ma grać tylko wyglądać.

Harley_Quinn_

To ma być figura?
https://www.celebjihad.com/emily-ratajkowski/emily-ratajkowski-nude-ultimate-com pilation
Przecież ona jest tragicznie wychudzona - jedynie cycki są spoko.

cocoatea

Co Ty chcesz od dziewczyny? Dobrze zagrała cyckami, ja się zakochałem.

użytkownik usunięty
rastafal

Ja uważam, że powinna zacząć karierę w filmach erotycznych - bo warunki ma, nikt nie zaprzeczy :)
Sama z chęcią bym sobie obejrzała z nią jakieś "momenty".

cocoatea

Tez uwazam, że do aktorstwa sie nie nadaje. Ale tego dobrego bo inne ( typu komentarz powyzej) to niech sie tam angażuje jak najbardziej.

cocoatea

Słaba ona jest i 0/10 jej daję!

cocoatea

Dokładnie,sztuczne cycki ,wypchane wary i minka typu kaczor raczej nie zrobią z niej gwiazdy na miarę Kate Winslet, która jest i piękna, i utalentowana. Po wypowiedziach panny Ratajkowski równiez śmiem wnosić, iz pomiędzy uszami to chyba szumi wiatr.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones