Emma D'Arcy

7,6
3 273 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Emma D'Arcy

Zmiana aktorów zwykle całkowicie niszczy odbiór serialu, zobaczymy jak będzie teraz.
Kiedyś lata temu tak zniszczono serial Rzym teraz ostatnio nie mogłem oglądać świetnego serialu The Crown bo pozmieniali wszystkich aktorów a teraz to.
Zobaczymy w niedzielę ale mam złe przeczucia.

seastian

Przecież w Rzymie zmienił się tylko Oktawian August

seprioth

Dokładnie i przez tą zmianę nie mogłem dalej oglądać, ogólnie jestem wrażliwy na takie zmiany i strasznie mnie one irytują.

seastian

Bo jesteś opóźniony, zmiana aktora była konieczna dla historii a serial Rzym został zniszczony tylko w twoim urojonym łbie

seastian

Zgadzam się, uwielbiam the Crown, ale po zmianie aktorów nie byłam w stanie dalej oglądać ten serial.

seastian

Zniszczyli bo Alcock byla jedna z lepszych postaci/aktorek. Człowiek sie przyzwyczaja a ci odwalają

Cox_92

Dokładnie! Żeby zastąpić piękną, subtelną, kobiecą Milly Alcock tą sraką w roli Rhaenyry, to trzeba nie mieć sumienia.

seastian

niestety...i to jest dramat...poprzedniczka to była taka mała zadziora, absolutnie świetna, takie żywe złoto....mogli ją lekko postarzyć, ale nie, dali bezpłciową , apatyczną bździągwę, która nawet nie wzbudza symopatii, jakby grała za karę ...co do królowej-- to ta nowa jest bardziej sukowata, może i się lepiej nadaje ale i tak bez sensu ta zmiana, ponieważ podświadomy odbiór to tak, jakby dali wątki o zupełnie nowych postaciach

maciasek1975

Niby ta starsza wersja zostala pierwsza obsadzona ale widzac jak ta młodsza jest genialna, powinni ja zostawic

Cox_92

Tak. Najpierw obsadzili ich dorosłych, a potem ich młodsze wersje. Zgadzam się, Milly odwaliła dobry kawał roboty w kreacji postaci. Niby 10lat minęło i chcieli oddać proces starzenia, ale szkoda, że nie byli konsekwetni i kilka innych osób nie postarzyli (np. Brak siwych włosów). Za to np. Starsza Leaona niesamowita, aż mi smutno, że tak krótko na ekranie była 

maciasek1975

Tak jest! Żeby zastąpić piękną, subtelną, kobiecą, a przy tym nieco zadziorną i łobuzerską, acz inteligentną Rhaenyrą w wykonaniu Milly Alcock tą sraką, to trzeba nie mieć sumienia.

seastian

Jest ok.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones