Emma RobertsII

Emma Rose Roberts

7,9
27 453 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Emma Roberts

Większość ludzi którzy ją spotkali twierdzą że do najsympatyczniejszych nie należy. Dla mnie tak
samo aktorką jest żadną, po prostu ma sławne nazwisko i tyle. Mam tylko nadzieję że nie popsuje
3 seonu AHS.

adlerxx

Nie odpowiedziales nieudacznikuz zyciowy na moje pytanie !

a co do konta, to odzew musial byc po tym, jak do kazdego z redakcji z osobna napsisalem wiadomosc i tera im powysylalem linki z tym co wyprawiasz i sie podszywasz pod innych. Zablokuja ci konto i bede mial ubaw, moze wtedy notoryczny spamerze zabierzesz sie za prawdziwa prace, a nie ciagle pierdzenie przed monitorkiem i wyszukiwanie cudzych komentarzy jako recepte na niepowodzenia w zyciu osobistym.

killafornia

Nie będę dyskutował z takim prostakiem jak ty. Powtarzam, skończyły się czasy sielanki, kiedy mogłeś każdego bezkarnie obrażać. Poza tym wymyśl coś lepszego niż rzekoma odpowiedź od adminów - nie mogli ci nic odpisać, bo po prostu ja mam tylko jedno konto, w przeciwieństwie do ciebie.

adlerxx

"Nie będę dyskutował z takim prostakiem jak ty."

hehe jak prawda cie dosiega to jedyną twoją obroną, ktora zauwazylem jest teskt tego pokroju. Przy mnie to ty jestes wzorcowym modelem chama, prymitywa i głaba, taki ksiazkowy przyklad. Potrafisz tylko bawic sie w swoje prymitywne gierki i dziecinade, w postaci proby dokuczenia mi na wszystkich tematch, w ktorych bralem udzial, ale jak juz przychodzi do konkretnej rozmowy o twoim nędznym zyciu, to lecisz tak oklepany msloganem.
W sumie racja, przeciez ty nie masz o czym mowic, gnijesz w tym swoim pierdziszewie, bez przyjaciol, znajmoych i kogos, kto by chcial z takim upasionym zawistnym polaczkiem sie zadawac.

Dostalem wczoraj 3 odpowiedzi miedzy innymi z taka trescia : Witam,

proszę o wskazanie wypowiedzi, które naruszają regulamin serwisu.

Wskazalem, nie wszystkie, bo nie mialem czasu, w przeciwienstwie do ciebie notoryczny leniwy obiboku, dzis w nocy dosle.

Twoje konto juz jest jedną noga na cyfrowym cmentarzu.

killafornia

Zdziwisz się bardzo, gdyż moje wypowiedzi są zawsze odpowiedziami na twoje obelgi i chamstwo (podaj mi więc, który punkt regulaminu naruszają) - sam siebie więc wystawiasz na odstrzał, nie po raz pierwszy zresztą.
Do tej pory czekam na to, byś podał/a mi przykład użycia chociaż jednego wulgaryzmu przeze mnie - jakoś nie mogę się doczekać. Czekam też na twój przyjazd, którym to wielokrotnie próbowałeś żałośnie się odgrażać.
I odpuść sobie żałosne teksty o siedzeniu przez cały dzień w domu przy kompie. Wielki grafik informatyk, a nie wie, że w drugim dziesięcioleciu XXI w. jest coś takiego jak smartfon i bezprzewodowy internet. I już widzę twoje wiadomości do admina - przecież ty nawet regulaminu nie umiesz znaleźć i przeczytać i zrozumieć, a co dopiero maila do kogokolwiek wysłać, panno Klaudio:)
Nie pozwolę, żebyś dalej kogokolwiek obrażał na tym portalu, czy ci się to podoba, czy nie.

adlerxx

Grafika a informatyka to dwie rozne kwestie matole. Wlasnie podsumowales swoja znajomosc w tyej materii. Takim rozumowaniem mozna by przyjac, ze ktos kto prwadzi warzywniak, zna sie rowniez na uprawianiu roli, albo ze ktos kto spiewa, potrafo od razu gran na mandolinie lub wibrafonie. A tak wogole, kto ci powiedzial, ze nie mam pojecia o tym co to jest smartfon czy wifi ? Mam tez o tym duze pojecie.
Na pewno wiem o tym wiecej niz ty.

Wyslalem pajacu 10 mejli do kazdego z osobna redaktora FW, dosatalem odzew od 3ch. Jeden z nich odpsiall mi, ze niepokojace sa takie zachowania z twojej strony i przyjrza sie linkom, ktore im wysle.
Buy Buy prawiczku bez pracy i zycia osobistego :)


"Nie pozwolę, żebyś dalej kogokolwiek obrażał na tym portalu, czy ci się to podoba, czy nie."

heh no fakt, nie pozwolisz, bo ci konto zbanuja, wiec nie zdazysz :)

killafornia

Ech, ty nie dość, że nie umiesz czytać ze zrozumieniem, nie potrafisz poprawnie pisać ("jeden z nich odpsiali mi"), to nawet masz problemy z formułowaniem własnych "myśli" (przeczytaj ostatnie zdanie swojego poprzedniego posta). Po angielsku tez pisać nie umiesz, a podobno w USA byłeś (BUY BUY - co to jest, że niby co mam kupić:).
Moderatorzy przez cały czas przyglądają się twoim ordynarnym wynurzeniom, już od czasów czarnego bękarta, nie zauważyłeś jeszcze tego, panno Klaudio?
A co do twojego "wykształcenia":
"Idiota z dyplomem to taki sam idiota, jak przedtem — tylko z pretensjami" (JKM).
Żegnam ozięble.

adlerxx

Czytam dobrze ze zrozumieniem, szybko pisze i czasami myle cos w wyrazach, jednak merytorycznie bije cie na łeb. Ty bardzo prosto, zeby nie powiedziec elementarnie budujesz zdania. Widac, nie skonczyles zadnej szkoly oprocz podstawowki, moze zawodowke. Patologia slowa jest wszech obecna w twoich prymitywnych zdaniach.
Buy Buy sie uzywa czesto w slangu west coatu zamiast bye, sorry, nie mogles wiedziec, z domu nie wychodzisz przeciez :) Stary nawyk mam z czasow kiedy tam mieszkalem i czasem wtracam jakis lokalny dialekt z Cali.

Znasz ten cytat: tyl­ko idiota wie­rzy w swoją nieomylność
No jestes idiotą, potwierdzasz to na kazdym polu tego swojego grafomanstwa.

killafornia

Nie pogrążaj się Klaudia bardziej, bo już nie wiem, czy śmiać się czy płakać :D

adlerxx

a ze swojego zycia nieudacznika, ktory nie ma pracy, jest pijawa, ciagnacą z MOPSu i nie ma zadnych przyjaciol oraz zycia towarzyskiego tez sie smiejesz ?
Bo ja bardzo :):):):):):)

killafornia

Ciągle ta sama gadka ... skończ już opowiadać o sobie bo to robi się nudne.

killafornia

No i kogo zablokowali? Mnie czy twoje dwa konta? Żal mi ciebie, naprawdę.

Claudia_9513

Jak dla mnie nic wyjątkowego w niej nie ma, ale nie mam też zamiaru jej hejtować. Faktycznie w AHS nieźle jej poszło ale co do jej urody to tak czy ja wiem. Wygląda jak taka typowa 15-latka ;)

Claudia_9513

Może i wredna, za zaje**** ładna. :D

Szejku

Że co proszę? Pasztet jakich mało

Claudia_9513

sławne nazwisko? bo Julia Roberts? XD

Claudia_9513

Ona uratowała 3 sezon xD

Claudia_9513

Jeżeli naprawdę byłaby tak wredna to by nie otrzymywała ról. Kojarzysz taką aktorkę Michelle Trachtenberg, ona to dopiero była wredna i wyniosła i dlatego już nie występuje.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones