Emma Roberts II

Emma Rose Roberts

8,0
26 450 ocen gry aktorskiej
Emma Roberts II
Emma urodziła się 10 lutego 1991 r. z nazwiskiem, które jest doskonale rozpoznawane w światku filmowym. Jej ojcem jest nominowany do Oscara za rolę w filmie"Uciekający pociągEric Roberts, a ciotką zdobywczyni Oscara za rolę w filmie "Erin BrockovichJulia Roberts. Gdy Emma była dzieckiem, jej rodzice się rozwiedli, a ona sama pozostała pod opieką matki, Kelly Cunningham. Ukończyła szkołę dla dziewcząt Archer School w Los Angeles (Kalifornia), a w 2011 roku rozpoczęła naukę w Sarah Lawrence College, w Nowym Jorku, na kierunku literatura angielska.

Jako dziecko spędzała czas na planach filmowych z ciocią Julią. Pomogło jej to podjąć decyzję, jaki kierunek drogi życiowej ma obrać. Pierwszą rolę zdobyła w 2001 r. w filmie "Blow", gdzie zagrała filmową córkę Johnny'ego Deppa. Kolejne małe rólki poprzedzały obsadzenie jej jako Addie Singer w serialu "Nieidealna". Dzięki temu występowi zdobyła dwie nominacje do nagrody Teen Choice, w kategorii "telewizyjny przełomowy żeński występ aktorski (2005) oraz "ulubiona aktorka w serialu komediowym" (2007). Otworzyły się również przed nią drzwi do przemysłu muzycznego, a następnie wydania albumu "Unfabulous and More".

W 2010 roku uplasowała się na 78 miejscu w rankingu "Hot 100 Women" magazynu Maxime. Jej hobby to pływanie i piłka siatkowa oraz zbieranie portmonetek, których to ma ogromną kolekcję. 
więcej

Dane personalne:

wiek:

data urodzenia: 10 lutego 1991

miejsce urodzenia: Rhinebeck, Nowy Jork, USA

wzrost: 157 cm

Teen Choice
Zdobyła Teen Choice, 13 nominacji
Sprawdź wszystkie nagrody
Jest córką Erica Robertsa.
Ma brata przyrodniego Keatona Simonsa oraz dwie siostry przyrodnie Morgan Simons i Grace Nickels.
27 września 2005 roku ukazał się w sprzedaży jej debiutancki album "Unfabulous and More: Emma Roberts", z którego fragmenty utworów zostały wykorzystane na ścieżce dźwiękowej do serialu "Nieidealna".
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych