Emma StoneIII

Emily Jean Stone

8,5
95 263 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Emma Stone

Czy coś mnie ominęło bo nie przypominam sobie, żeby "Króliczek", "Łatwa dziewczyna", ani jakieś "Gangster Squad" były wielkimi hitami...A tu nagle jakaś 24-letnia lala jest 11 w rankingu... O CO CHODZI?

Sztuczny_rarytas

Dobra dupa z niej i dlatego. Film w którym pokaże cycki zostanie ogłoszony ponadczasowym arcydziełem. Witamy w roku 2013 !

miliki

A znasz taki film z nią ?

Sztuczny_rarytas

Każdy aktor tak zaczyna, a przynajmniej 80 % z nich. Ale ta "lala" nie jest zła nawet jak gra w "Easy A" albo innych komedyjkach do popcornu. Potrafi być zabawna a to czasami jest trudniejsze niż nie jedna Oskarowa rola dramatyczna. :) Może 11 miejsce to jednak trochę za wysoko i z pewnością nawet ona sama siebie by tak nie uplasowała. Mimo wszystko nie jest z tych co dobijają swoim aktorstwem scenariusz, a tak wysokie miejsce rzeczywiście chyba zawdzięcza zauroczonym panom.

Sztuczny_rarytas

Ale już The amazing Spider Man to hit.
Może nie są wielkimi hitami,ale to fajne filmy.

Spiderman_filmaniak

Amazing Spider Man ? To bajeczka dla niemowlaków, syf jakich mało. Emma ładnie wypadła w Crazy, stupid love lub Gangster Squad. Ma talent mimo wszystko.

miliki

Powiedz to fanom komiksu którzy nie są w wieku niemowlaków.

Sztuczny_rarytas

Witamy na Filmwebie.

Sztuczny_rarytas

Dziwie się że są jeszcze ludzie których obchodzi ten ranking.

Anaissa

Jezu przecież się nie zabiję bo jakaś emma stone jest 11. w rankingu, ale chciałam się tylko zapytać dlaczego bo może coś mnie ominęło i jestem niedoinformowana

Sztuczny_rarytas

Służące i za Birdmana dostała nominacje do Oscara.

Truskaffka11

Dziękuję za odpowiedź :)

Sztuczny_rarytas

Oglądałam z nią kilka filmów i z żadnego jej nie kojarzę. Dziewczyna zupełnie nijaka, jej gra nie zapada ani trochę w pamięć.

Sztuczny_rarytas

Gimbaza ogląda "Spider-Mana" i to wszystkiemu winne. Aktorsko jest miałka, ale nic nie poradzisz na to, że młodzież zdominowała internet. :(

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones