Emma StoneIII

Emily Jean Stone

8,5
95 263 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Emma Stone

Czy wy tez zauważyliście ze Emma Stone, gra w kazdym nowym filmie jaki powstaje? To jest jakas
profanacja.

Napier

Teraz jest jej 5 minut, jej czas. Jest młoda, ładna, dobrze gra i czuje że może być naprawdę dobrą aktorką wiec dajmy jej się rozwijać bo ma talent!

zaza237

No dobra, ale mi sie wydaje ze troche przesadza. Przez to ze jej twarz jest w kazdym filmie, ludzie powoli zaczynaja miec jej dość.

Napier

To nie jest żadna profanacja tylko jak ktoś ma talent i gra dobrze to dostaje nastepne role.
Ostatni film w jakim miała większą role był Gangster Squard.

Spiderman_filmaniak

Mi sie wydaje ze potrzebna jej kasa na drogi czynsz.

Napier

To co piszesz i sobą reprezentujesz est żałosne więc proszę ogarnij się!

zaza237

Ale co ? ze nie placi na czynsz ?

Napier

Nie mam zamiaru wdawać się z Tobą w dalszą dyskusje

zaza237

Cos ci chodzi po glowie?

Napier

Sądzę, że głównie chodzi o to, że wzięła udział w najnowszej części Spider-Mana, przez co było jej sporo w mediach. Trasa po Europie i USA, wywiady, cała seria okładek...
No i teraz nagrywa drugą część.
Ale wcale w wielu filmach nie gra. Patrzę na jej filmografię i na 2013 r. ma zaplanowane 3 premiery, w tym jedna filmu, w którym podkłada głos, zaś inna - filmu nagranego w 2011 r., gdy jeszcze nie była nawet popularna. W dodatku wszystkie premiery się już odbyły, więc do końca roku będzie miała trochę luźniejszy kalendarz.

Napier

Moim zdaniem, Emma jest świetną aktorką i potrafi bardzo dobrze grać. Śmiało twierdzę, że jest jedną z moich ulubionych. Niech gra w wielu filmach, skoro ma talent i może się rozwijać. Widocznie również twórcy filmów to widzą, skoro obsadzają ją w wielu rolach.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones