Emmy Rossum

Emmanuelle Grey Rossum

8,0
8 793 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Emmy Rossum

To się nazywa dobra aktorka, obejrzała wszystkie odcinki Dragon Balla przed zagraniem roli Bulmy. Wielki szacunek dla tej kobiety. Chociaż mimo, że ja sam mam już 22 lata, to DB oglądam nie wiem już który raz, coś w tym jest :) Człowiek studiuje resocjalizację i słyszy ile to agresji takie bajki wywołują, cóż, jak widać mit ;)

anonim31337

sory ale jak dla mnie ona do roli bulmy pasowala jak do swini siodlo, nawet zagrala beznadziejnie w sumie to moze i nie jej wina bo tak widocznie jej narzucili, ona tylko wykonala zadanie

anonim31337

I co z tego, że obejrzała, skoro jej Bulma nie miała zupełnie nic wspólnego z tą oryginalną? Jak będę chciał obejrzeć Larę Croft w akcji to Tomb Ridera sobie włączę...

anonim31337

Pomijając fabułę i zachowanie postaci w filmie - jeżeli chodzi o dobranie aktorki do roli Bulmy pod względem urody uważam, że to był b. dobry wybór. Może tylko trochę więcej niebieskich kosmyków mogliby jej zrobić :)

jedera

Jeśli tylko uroda ma tu znaczenie, to każdą dupę mogli wziąć...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones