Erin MoriartyII

7,3
6 070 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Erin Moriarty

Nie żebym się czepiał, bo to nie moja buzia, ale... co ona odwaliła z ustami?!? Przecież w 3 sezonie jej góna warga wygląda karykaturalnie. Przez chwilę miałem nadzieję, że to tylko głupia szminka.

pooh77

Dla ścisłości:
- usta powiększone kwasem hialuronowym
- korekta oczu
- korekta nosa
- spadek wagi, co poskutkowało m. in. wyszczupleniem twarzy i uwydatnieniem zmarszczek mimicznych.
W sumie efekt fatalny. Chwilami zastanawiam się, czy to ta sama aktorka.

Julian_Mach

Rzadko a właściwie w ogóle nie piszę takich komentarzy. Ale... facet pokaż wszystkim swoją żonę albo dziewczynę i dopiero pisz, o ślicznej dziewczynie w kategoriach "fatalny".

Danaan

Wyjdź! ;D

Danaan

Źle mnie zrozumiałeś (-łaś? -łoś?)! Nie napisałem "o dziewczynie", ale o efektach pseudo upiększających, które ta dziewczyna sobie zaaplikowała. Erin Moriarty była śliczna, bo wyglądała świeżo i naturalnie, przed tymi zabiegami. Teraz jest co najwyżej ładna, ale nietrudno odkryć ślady interwencji, niestety chirurgicznej, co w moim przekonaniu niezbyt dobrze świadczy o jej osobowości.

Julian_Mach

Nijak bycie co najwyżej ładnym ma się do "fatalny". I wszystkim estetom internetowym życzyłbym takiej żony lub dziewczyny.

Danaan

nie ma co jej bronić, wygląda o wiele gorzej niż wcześniej, A oceniać można każdego w każdym momencie, a babka się tylko oszpeciła

1253_1642

A teraz to się zgodzę. Widziałem ją ostatnio, koszmar.

Danaan

Brawo!

Julian_Mach

a to nie jest po prostu kwestia spadku wagi? i tyle?

pooh77

ty chyba w życiu nie masz co robić żeby tak się tym interesować xd żałosne

XIJodieXI

Wyrażenie opinii na temat różnic w wyglądzie aktorki, które zauważyłem w trakcie oglądania serialu to jakieś wybitne interesowanie się? Dobrze się czujesz?

pooh77

Olej typa, to jakiś tani troll. A co do Erin, to bez kitu nie wiem co ona odwaliła. Była po prostu prześliczna, u niej niczego nie trzeba było poprawiać, więc nie mam pojęcia co jej odwaliło. Wygląda znacznie gorzej.

Rumcajs997

Niestety jej zbotoksowane usta grają główną rolę. Obrzydliwe.

pooh77

Ja zaczynam 2 sezon i od razu zauwazylem jak jej twarz napuchla. Myślałem ze moze jest statsza ale to nie taki wiek ze wygląd tak sie zmienia.. w 1 sezonie slicznosc w drugim juz nie

pooh77

dokładnie, jeden z największych zawodów trzeciego sezonu jest to, co zrobiła sobie Erin z twarzą, wygląda niby prawie tak samo ale jakoś sztucznie, nie rozumiem po co

pooh77

Na materiałach promujących 4 sezon wygląda jeszcze gorzej ;)

grzegorz_021

Obecnie przypomina karykaturę... dramat.

grzegorz_021

I to jak. Przez dobre kilkanaście sekund zastanawiałem się co to za aktorka i jaką gra postać, bo nie rozpoznałem jej. Jest młodsza od Karen Fukuhara grającej Kimiko, a wygląda teraz z twarzy jakby była w wieku jej matki.

pooh77

Jest coraz gorzej: https://www.marca.com/en/lifestyle/tv-shows/2024/01/16/65a6e12122601dd1118b45c8. html

pooh77

Cóż, nie tylko operacje, ale wygląda jakby mocno weszła w imprezowy styl Hollywoodu gdzie cała paleta używek jest ostro grana, zwłaszcza niuchanych, zwłaszcza ta utrata wagi. Można mieć tylko nadzieję, że to po prostu kiepski makijaż i złe decyzje przy zabiegach, nie ma co jej źle życzyć.

pooh77

wygląda teraz jak ku_a gów_na .. i tyle. beznadziejnie, wcześniej była ładna naturalna... czemu baby sobie to robią?

FrankSerpico4455

Ja oglądam 4 sezon i idzie z wyglądem w stronę babci. To już jest level last hehe

dzenero

większość bab jest głupich... mnie najbardziej rozwala że kobiety uczą się super UDAWAĆ pewność siebie itp... np. wyszczekanie, bycie głośnym to bycie pewnym siebie niby... a za tym kryją się kompleksy...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones