Erin MoriartyII

7,3
7 529 ocen gry aktorskiej
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Aktorka była na prawdę wyjątkowo atrakcyjna. Niestety potem zaczęła kombinować z operacjami i teraz nie tylko straciła całą unikatowość ale i wręcz się oszpeciła. Widząc jej nowy "wizerunek" nie mogłem uwierzyć własnym oczom. Wygląda jak zupełnie inna osoba. Była fajną dziewczynką o rysach twarzy w kształcie serca a...

więcej

Nie żebym się czepiał, bo to nie moja buzia, ale... co ona odwaliła z ustami?!? Przecież w 3 sezonie jej góna warga wygląda karykaturalnie. Przez chwilę miałem nadzieję, że to tylko głupia szminka.

wszedłem tu napisać parę słów o jej debiliźmie bo z naprawdę pięknej dziewczyny poprawianiem natury zrobiła z siebie plastikowe szpetne plastikowe bez wyrazu lico. Przykre, ale widzę po komentarzach nie jestem jedyny który tak sądzi. No cóż ale pieniążki w klinikach się zgadzają , ludzie stają się ofiarami tego...

powinna zagrać w Sherlocku, nie trzeba byłoby jej nawet zmieniać imienia i nazwiska ;)

Może to nie najtrudniejsza rola, ale jako Starlight naprawdę daje radę.

Spójrzcie na jej ostatnie zdjęcia i porównajcie do tych sprzed dwóch lat.
Wygląda jak Morticia Gomez.
A była taka śliczna.

Co pieniądze robią z ludźmi. Nie wiem czy poszły na operacje czy na używki ale to jest straszne jak teraz wygląda.

Smutne co ludzie muszą robić żeby dogonić aktualne standardy „piękna”.

Czy to nie ona grała starszą córkę Woodiego Harrelsona? Nie w pierwszych odcinkach ale od połowy sezonu. Jestem na 98% pewien że to ona. Poznałem ją w zasadzie na końcu ostatniego odcinka sezonu pierwszego. Przyszły z matką i siostrą do Wooduego do szpitala.

Jak dla mnie młodsza wersja Alison Lohman. Z czasów Pasadeny i Białego Oleandra... Nie są spokrewnione?

Dziwne,że nikt jej nie porównał do Anny Paquin vel Sookie Stackhouse z "True Blood"... Oczywiście to jej młodszy klon :D

Przypomina mi aktorkę Claire Holt z serialu "Pamiętniki wampirów", przynajmniej mam takie wrażenie po seansie "Królowie lata". A wy co myślicie?

Bo to inna osoba :)

Aktorskie drewno na jedną minę. Może operacjami chciała odwrócić uwagę od braku talentu aktorskiego.

Dość istotny brak w filmografii aktorki a mianowicie brak uwzględnienia roli nastoletniej Audrey Hart która jest córką jednego z głównych bohaterów w pierwszym i najznakomitszym sezonie serialu Detektyw.

drugiej Julie Roberts to to z tego nie bedzie

W "Straży Sąsiedzkiej" wyglądała całkiem nieźle!

Czy tylko ja widzę uderzające podobieństwo do Anny Marii Siekluckiej? Moim zdaniem obie panie mogłyby grać siostry:)

Fajna rola w The Boys, z chęcia sprawdze inne produkcje z ową blondyneczką. :)

Albo jej bliźniacza amerykańska siostra XD

j.w. od razu zauważyłam podobieństwo do Britt Robertson, zwłaszcza z filmu Kraina Juta, czy Najdłuższa podróż

...

Moja byla tak wyglądala i pewnie wyglada:)))))

jest bardzo podobna do aktorki porno shemale, Isabelli Branco :P

https://www.filmweb.pl/person/Anna+Maria+Sieklucka-2730652
choć ładniejsza

.

to jest nieaktualne

Odrazu mnie się z nią skojarzyła tylko odmłodniona wersja

- świetna "chemia" z Melem Gibsonem!

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem