Evanna Lynch

Evanna Meghan Naomi Lynch

8,3
5 498 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Evanna Lynch

Koniec Świata .Wiele durnoty widziałem na tym portalu ale to już jest szczyt możliwości tej strony

Danio31b

Też uważam, że to lekkie przegięcie. Nie dlatego, że nie lubię Evanny - uważam, że Luną była wspaniałą, lepszej wymarzyć sobie po prostu nie mogłam. Chodzi o to, że moim zdaniem nie da rady ocenić jej umiejętności aktorskich tylko po tych rolach! Ale widzę, że dostała angaż w filmie, więc może tam dadzą jej się wykazać ^_^

Akida27

Nie piszę tego dlatego ze jej nie lubię, też uważam ze jest idealna dla roli Luny lovegood ale choćby nie wiem nie zasługuje na 24 miejsce i jeszcze dużo musi zrobić by zasłużyć

Danio31b

Już lepsza ona niż Kaya o dziwnym nazwisku. Nie wiem co ona w ogóle robi w pierwszej pięćsetce.

CasperChase

Durnota że jakaś aktorka jest na jakimś tam miejscu na jakiejś tam liście na jakiejś tam polskiej stronie?Durnotą bym nazwała te wasze narzekanie.I co z tego że jest na 14 czy jakimś tam miejscu nawet gdyby była na 1 to co z tego? Zamiast komentować filmy wy piszecie o tym że jest coraz wyżej na liśćie albo ile szminki ma na ustach-to jest dopiero durnota.Harrego pottera nie widziałam bo nie ten klimat ale z ciekawośći sprawdzilam TOP aktorek i znlazłam na jakimś tam miejscu aktorkę o której nie słyszałam i z ciekawośći tu zajrzałam myśląc że nie ma bezsensownych postów w stylu:co ona wogle robi na mojej liśćie niestety pierszwy lepszy i bum.Czymś tam zaslużyła na któreś tam miejsce nawet tym harrym potterem.Danio koniec świata wedlug majów 21 grudnia więc jeszcze gdzieś może zdążysz popisać jaką to filmweb jest durną stroną-żalosne

katakumby0

Spokojnie kobieto . Wrzuć trochę na luz :)

użytkownik usunięty
Danio31b

Taki poziom umysłowy użytkowników portalu. Nic nie poradzisz...

użytkownik usunięty
Danio31b

Ona na 25 miejscu a AMANDA SEYFRIED na 52 nie no świetnie... CONGRATULATION!!!

Akurat Amanda Seyfriend też nie zasługuje na 52 tylko na pewno poniżej 200 :)

JimiHendrixExperience

Sefried* literówka

użytkownik usunięty
JimiHendrixExperience

Ta a Jennifer Lawrence na 43 hahaha

Danio31b

a może poprostu ludzie ją lubią i dlatego na nią głosują a nie na inne ciulowate gwiazdy??!!!!

Danio31b

:O:O:O!!! to musi być jakiś błąd. albo żart. albo oba...
że niby ma wyżej niż Emma Watson, tak dla przykładu inna gwiazda Pottera? sam Radcliffe jest jakiś tysięczny, a ta dziewczynka zagrała w sumie godzinną rolę i jest 29?!
racja, koniec świata.

lenndepp

Co to ma niby znaczyć, że taka dziewczynka bez żadnego doświadczenia, powiedziała dwie linijki tekstu, a jest wyżej niż aktorki, które pracowały na swoje role całymi latami. A ona tylko wepchała się kilka razy w kadr i dostała miano najlepszej na świecie aktorki drugoplanowej. To już przesada. A ona nawet by pewnie nie dostała tej roli, bo to Rowling ją kazała wybrać.

Flame_princess

Drugoplanowe role tak się buduje. Jak aktor kradnie scenę bohaterowi pierwszoplanowemu... Hannibala warto sobie odświeżyć (Milczenie owiec itd.).

Choć rzeczywiście trochę za mało żeby ocenić aktorkę.

Danio31b

Zgadzam się z tobą.Jest jak dla mnie średnią aktorką i grała zbyt mało ról,żeby ją tak wysoko oceniać.

JackRobertkokos

Jak dla mnie jako Luna była świetna, ale na 100% nie zasługuje na to miejsce. Po prostu jeden film/seria filmów to za mało.

Danio31b

Nic nie poradzi się na zachwyt młodzieżą nad zwichrowaną Luną ;) Lol. Wśród dobrych aktorek, z wieloma filmami... Dlatego nie warto zwracać uwagi na rankingi ;P Ja sama na nie nie spoglądam bo wiem, że oceny bywają nieadekwatne.
ps. już prędzej pomyślałabym o Emmie Watson na lepszej pozycji niż jej 80 i 24 Evanny. :B

Danio31b

Na pewno jakiś błąd w wyliczeniach średniej. Powinna być powiększona skala głosów by w ogóle móc być branym w rankingu. I zgadzam się to jest skandal by drugoplanowi niedoświadczeni aktorzy byli w top 100.

Danio31b

przesada po jednej roli na przed bardziej doświadczonymi i czasem bardziej utalentowanymi aktorkami no cóż fajną rólkę dostała :)

Danio31b

Spoko, już 112. Chociaż to i tak stanowczo zbyt wysoko.

Danio31b

Yyyyy nie wiem

Danio31b

jak 24 skoro ona jest chyba na ok 250 ..

mysza039

Zobacz sobie datę mojego pierwszego posta .Wtedy była 24

Danio31b

oh, wybacz.. mój błąd xd .. ale na 24 serio nie zasługiwała xd

Danio31b

nie podchodź do tego tak poważnie, oscarów nie dają na podstawie ocen na filmwebie

tellmesomething

Wiem .

Temat nieaktualny bo nie jest już 24

Danio31b

No, z tą trzecioplanową to poleciałeś.

użytkownik usunięty
Danio31b

z trzecioplanową ? nie przesadzałbym :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones