Ewa Błaszczyk

7,3
7 203 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ewa Błaszczyk

Dzięki jej wspaniałej grze aktorskiej ten film stał się opowieścią o niepokornej kochance Witkacego, a nie samym artyście. Ewa Wspaniała-Błaszczyk!

jestem_piatym_elementem

Racja. Świetnie zagrana rola Czesi.

maniac44

Swietna? Jedna z najlepszych ról drugoplanowych w polskim kinie ostatniego dziesięciolecia!

jestem_piatym_elementem

Dokładnie tak! Ta rola ratuje ten film. Pierwszy raz oglądam Ewę Błaszczyk w odpowiedniej dla jej talentu i aparycji roli. Wielkie brawa!

WujekDobraRada

Nie zgodzę się z określeniem ratuje ten film, (ponieważ film sam w sobie jest genialny) aczkolwiek uważam że to jedna z lepszych ról w polskim kinie. Zastanawia mnie tylko jedno dlaczego (albo się mylę) p. Ewa niedostała żadnego wyróżniania a ni nagrody za ta role.

kingakonstancjap

Niestety nie dostała żadnego wyróżnienia, ani nominacji do żadnej z nagród. A wydaje mi się, że w 2010 roku była to najlepsza rola kobieca w polskim kinie.

jestem_piatym_elementem

Podłączam się do wypowiedzi przedmówców. Świetna rola!!!! Brawo za włosy. Pani Ewa pokazuje jak być piękną dojrzałą kobietą - utalentowaną aktorką.

jestem_piatym_elementem

:-)) Właściwie powyżej wszystko już zostało powiedziane... więc ja dodam tyle, że na 'Mistyfikację' wybrałam się właśnie przez wzgląd na Panią Ewę - i nie zawiodłam się. Fenomenalne aktorstwo.

miriam_86

Jak dla mnie przyćmiła samego Jerzego Stuhra. Myślałem, że umieram, bo postać pani Błaszczyk jaśniała na ekranie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones