Ewa Braun

[{"id":5,"name":"productionDesigner","above5p":true,"career":{"name":"scenografka"},"ranking":{"name":"Scenografii","link":"/person/ajax/roles/12827/5","url":"/ranking/person/productionDesigner"},"rating":{"count":204,"rate":8.651960784313726,"desc":"oceny","profession":"scenografii"}},{"id":12,"name":"costumeDesigner","above5p":true,"career":{"name":"kostiumografka"},"ranking":{"name":"Kostiumów","link":"/person/ajax/roles/12827/12","url":"/ranking/person/costumeDesigner"},"rating":{"count":57,"rate":8.12280701754386,"desc":"ocen","profession":"kostiumów"}},{"id":6,"name":"actors","above5p":false,"career":{"name":"aktorka"},"ranking":{"name":"Ról aktorskich","link":"/person/ajax/roles/12827/6","url":"/ranking/person/actors/female"},"rating":{"count":11,"rate":7.909090909090909,"desc":"ocen","profession":"gry aktorskiej"}}]
8,7
204 oceny scenografii
powrót do forum osoby Ewa Braun
  • Bardzo ciekawe, nie wiedziałem, że z niego taki pedofil był...
    Trzeba poprawić link w profilu Adolfa.

• maybac Bardzo śmieszne. Czy na serio trzeba zakładać nowy temat żeby ponabijać się z kogoś, kto ma identyczne imię i nazwisko co kobieta Hitlera? Dla Twojej wiedzy: jak już to ona nazywała się Eva Braun.

• BartSmith Dla Twojej wiedzy: W profilu HItlera, w zakładce ciekawostki był link właśnie do tego profilu. Dlatego się śmieję, w życiu by mi nie przeszło przez myśl żeby się śmiać z przypadku.

• maybac No to w takim razie przepraszam. Jednak mogłeś dać info o tym, gdyż nie posiadam zdolności jasnowidczych. A najlepiej to jest zgłosić poprawkę w ciekawostkach:-) Pozdrawiam!

PS: Zapewne ktoś podając linka do osoby wybrał nie tą co trzeba i stąd to całe zamieszanie.

• BartSmith a) napisałem, że trzeba poprawić link w profilu Adolfa.
    b) zrobiłem to od razu, żeby nie było jakichś niedomówień :)
    Pozdrawiam.

• maybac baranów nie brakuje.

• maciekb80 A o co CI chodzi?