Ewa Pielach-Mierzyńska

Ewa Pielach

7,5
607 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ewa Pielach-Mierzyńska

uwielbiam jej role z Dziewczyn do wzięcia, Pućka była najlepsza

Kami122

To moja mamcia:)
dzięki dzięki miło to słyszeć:)
pozdrawiam

tosial

naprawdę?
uwielbiam ten film, mimo iż mam 10 lat mniej niż on to jest on moim ulubionym filmem, oglądam go cały czas na dvd
Pućka jest niesamowita, zresztą jaj rola w Wniebowziętych również mnie urzekła,
szkoda tylko że tak mało informacji jest na tej stronie i tak mało odwiedzających,

Kami122

Pućka jest też niesamowita w życiu prywatnym, jeżeli jesteś jej wielkim fanem to moge was umówic na spotkanie. Będziesz miał okazje sam się o tym przekonać:D
pozdrawiam,
Angela(córka Pućki).

tosial

dziękuję za propozycję
a tak dla ścisłości to "fanką" :)
pozdrowienia dla "Pućki"

Kami122

Oczywiście, że pozdrowie. No i przepraszam za ten mały błąd;P
Swoją drogą to Ewcie można teraz oglądać na pierwszym programie w reklamie UOK i K taka ruda Pani co siedzi za biureczkiem i stuka palcami w biurko:)

tosial

http://www.dailymotion.com/video/x5hykr_uokik-rzecznik-konsumentow-2008_fun&star t=22

tosial

Podobno Twoja Mama w piątek będzie w Mińsku Maz, Spotkają się we trzy ponownie na Festiwalu Jana Himilsbacha. Pół Mińska się wybiera. Ja się już nie mogę doczekać :) Pozdrawiam :)

tosial

a to czym się zajmuje w życiu prywatnym.
Napisz coś w biografii jak masz pozwolenie i chęć podzielenia się takimi informacjami.

Kami122

Bo to świetna aktorka, tylko jakoś zapomniana!

Kami122

Czy Pani Ewa nie występuje tez dosłownie przez sekundę w Rejsie? Scena jak wszyscy tańczą na statku w różnych przebraniach.

hrabianka

pod koniec filmu

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones