Ezra Miller

Ezra Matthew Miller

7,8
23 788 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ezra Miller

Gdy zobaczyłam go w "Musimy porozmawiać o Kevinie" na widok jego twarzy dostałam gęsiej skórki. Te prawie, że czarne oczy, szopa ciemnych włosów, rysy twarzy, kształt nosa... Jego uroda jest dla mnie bardzo intrygująca, ale też bardzo złowieszcza, wręcz przerażająca. Dla mnie idealnie nadawałby się do horroru. Nie mogę jednak nie powiedzieć, że mi się to nie podoba - dzięki temu jest bardziej charyzmatyczny i wywołuje u mnie olbrzymie emocje samą twarzą i ciałem, co dopiero gdy gra...
Macie podobne odczucia gdy go widzicie?

użytkownik usunięty
Anjuliee

Ma fajny nos

Anjuliee

Ma ładny, trochę garbaty nos i wspaniałe lekko skośne oczy. Co do gry aktorskiej to nie mogę się jakoś obszernie wypowiedzieć, bo widziałam go tylko w jednym filmie. Uważam, że zagrał poprawnie, ale muszę obejrzeć więcej filmów, by go obiektywnie ocenić.

tacyssup

Zgadzam się z Tobą :* Mądrze prawisz, hłehłe.

tacyssup

Afterschool to jest najbardziej niesamowity pokaz jego umiejętności.

nikike

skoro Ty polecasz, to muszę obejrzeć:)

tacyssup

To znaczy ciągnie się to jak cholera, więc zrób sobie jakąś kawę czy coś ale Ezra i film świetny.

nikike

Afterschool bardzo mi się podobało, szczególnie to jak zagrał rolę chłopca, który nie do końca odnajduje się w swoim świecie. Co racja, to racja - ciężko było wytrwać do końca i film wydawał się nie mieć końca. Polecam obejrzeć Another Happy Day, kto jeszcze nie widział :)

mayonaka

Akurat dla mnie aż tak ciężko do końca nie było dotrwać, bo mam zaprawienie w takich "psychologikach" ale większość ma problem z obejrzeniem całości. AHD bardzo dobre.

użytkownik usunięty
Anjuliee

raczej po prostu nietuzinkowa i unikalna uroda.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones