Daję mu całe 10 punktów, a nawet więcej - jednak nie ma tu takiej skali. Wyobraźcie sobie, że codziennie rano wstaję o 5:30, po to tylko, aby móc obejrzeć kolejny odcinek najnowszej telenoweli z jego udziałem ("Amor Real")! Nazywam go Cukiereczkiem, co bardzo szybko przyjęło się w moim otoczeniu. Teraz nikt inaczej o...
więcejmoja siostra podczas oglądania z nim serialu ;; paulina ;; przezwała go ''drapibroda '' ,bo wciąż
przez całą telkę się po niej drapał .a jeszcze śmieszyło nas że w tej telenoweli nic nie robił tylko
siedział na kanapie, narzekał i miał o wszystko pretensje . najgorszy bochater .taki z niego
sztywniak i...