Filip Bobek

Filip Andrzej Bobek

6,2
4 683 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Filip Bobek

Ale facetom gul staje że Filip się laskom podoba , negatywne tematy widzę pozakładane przez samych facetów.Oj Panowie , panowie jesteście żałośni!Ja tam Filipa bardzo lubię , nie dość że całkiem nie źle sobie radzi jak na młodego aktora to jeszcze jest na czym oko zwiesić (to też jest ważne).Filip gra również w Teatrze ale to jak sądzę obce miejsce dla Panów.

Preity27

Rzeczywiście można bez problemu zauważyć, że publika Filipa Bobka to zazwyczaj kobiety. Nie dziwię się wcale bo miło na niego patrzeć. Na nagrodę zasłużył zdecydowanie. Nad ,,Brzydulą'' wszyscy ciężko pracowali a czy sam Filip zasłuży na coś jeszcze to się okaże w przyszłości. ;)

użytkownik usunięty
Preity27

mi sie nie podoba , a jestem dziewczyna...

Preity27

Haha Preity27 ty chyba sobie zbyt wiele wyobrażasz :) tylko faceci , którzy nie wiem jak to powiedzieć wprost mają świadomość , że nie są przystojni czy mają jakieś inne braki i nigdy nie słyszeli słów kobiet , które by się nad nim rozpływały będą zazdrośni o tego wymoczka Bobka , jestem facetem i tak samo potrafię ocenić czyjąś urodę. Bobek to zwykły przeciętniak jakich setki na ulicach tyle , że gra w tasiemcu i w innych gównach to też uwaga - OSOBA SŁAWNA Z TELEWIZJI - i jak to dużo już zmienia :) , gdzie mu do takiego Dorocińskiego czy Małaszyńskiego ??? Co do Teatru to też sądzisz chyba po swoich osobistych doświadczeniach tylko , bo mnie np. teatr nie jest obcy. Mówię ci spasuj z takimi opiniami :) chociaż ciekawi mnie czy nie zostawiłaś jakiegoś negatywnego komentarza pod Angeliną Jolie czy Charlieze Theron :) założę się, że gdzieś na pewno wylałaś troszkę swojego zazdrosnego jadu hehe .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones