Filip Bobek

Filip Andrzej Bobek

6,2
4 683 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Filip Bobek

znam go z serialu brzydula bardzo dobrze gra wystepuje jako marek

xxKasiurkaxx

Ja to właśnie dopiero w Brzyduli,go zauważyłam,wcześniej nawet nie wiedziałam jak się nazywa.

marlena105

ja tez nie wiedzialam.. i uwazam, ze dobrze gra..

marlena105

a reklama prince polo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 ludzie no :D

użytkownik usunięty
xxKasiurkaxx

interpunkcja jest Ci obca, jak mniemam...

....................................................................

grazynka92

buhahahaha :D ale bez przesady :D to portal jest, nie wypracowanie ;D a wracając, ja też twierdzę, że Filip bardzo dobrze gra. Za to ja go kojarzyłam ale w BrzydUli jest normalnie powalający. ;D pozdro ;*

Anka_53

zgadzam sie, to nie wypracowanie ;D
;pp

użytkownik usunięty
grazynka92

Racja. To wasza sprawa, jaki poziom sobą reprezentujecie... Skoro nikt was za to nie będzie oceniał, (w waszym mniemaniu) to możecie też pisać se i som w co drugim zdaniu, droga wolna... a nie, nie możecie pisać w co drugim bo wasze wypowiedzi są ciągiem nie przerywanym niepotrzebnie jakimś przecinkami, czy kopkami :)

przepraszam Cie, ale jesli nie widzisz przecinkow w mojej wypowiedzi to okulary sobie zaloz, a kropek moge sobie robic ile tylko mi sie podoba................................

użytkownik usunięty
grazynka92

Miałam raczej na myśli założycielkę tematu z uwzględnieniem podobnych przypadków, a Se zaloze okolary jak mnie siem zahce...

Kropek rób ile dusza zapragnie - nikt nie broni

już skończymy to ;D ale jeśli mamy byc złośliwi, to ja wiem gdzie kropki i przecinki stawiac, bo akurat na humanie jestem ^^ ;D I bez przesady, jakoś nie widziałam, zeby tu ktoś zapisał " se" ;/ Dośc tego, mieliśmy dyskutowac na temat Filipa lub serialu w którym gra, a nie na temat przecinków i kropek. ;D pozdro ;*

użytkownik usunięty

Filip jako Marek jest spoko:)
a pani T K również nie zna zasad stosowania przecinków, więc nie rozumiem, o co jej chodzi. A częste używanie przez nią słowa "mniemam" ma zapewne dać obraz jej dużego zasobu słownictwa. Chwal się nim na języku polskim, tu się rozmawia o czym innym...

użytkownik usunięty

Pani TK doskonale je zna... Stosuje natomiast tak, jak jej się podoba, ponieważ są one narzędziem :)

Mniemam, że mniemam to fajne słowo, którego użyłam aż... <werble>... raz!

Co do sporego zasobu słów - to Ty to powiedziałaś...

Niezależnie od podejmowanego tematu należy posługiwać się poprawną polszczyzną. Nie trzeba być wybitnym, żeby dostrzec jak bardzo (w przypadku xxKasiurkaxx) kuleje gramatyka i interpunkcja. Uszanujcie więc moją i swoją inteligencje i nie wciskajcie mi takiego gówna.

Dodam jeszcze, że nie ma to jak umiejętność przyjęcia konstruktywnej krytyki skierowanej do kogoś innego...

Nie chciałbym Wam przerywać dyskusji ale zaryzykuję.. ;P

Primo - Kogo Filip Bobek gra w serialu Ranczo?
Secundo - Dlaczego na filweb'ie Ranczo jest traktowane jako 'Film' a nie jako 'Serial'?

[Celowo nie używałem przecinków bo bałem się że się pomylę i wstawię nie tam gdzie trzeba... :P]

matejos3

btw. ja np nie wiedziałam ( aż do teraz), że Filip grał w serialu
" Ranczo" ;ooooo

Anka_53

Filip Bobek epizod, a właściwie malutki epizodzik a filmie "Ranczo Wilkowyje", a nie w serialu (film to jakby osobna historia, w ogóle się nie odnosi do serialu). Filip zagrał... uwaga... dostawcę kwiatów :D w siódmej minucie filmu :D

matejos3

Jest taki film pelnometrazowy pod tytułem ''Ranczo''-to samo co serial, ale jeszcze nie mialam okazji ogladnac choc mam na dvd. Nie mam pojecia czy gra kogos istotnego.
Jestem dysortografikiem wiec nie zycze sobie by ktos mnie poprawial!

wikiw99

ale nikt Cię nie będzie poprawiał :D ja mam na to wyjebane ;D

ja pierdole, nie możemy gadac o filipie czy o marku, tylko musimy pierdolic o zasadach interpukcji ? ! >.>

Anka_53

Mniemam, że tak. :D Wg mnie Filip idealnie wpisuje się w rolę Marka.

BudziQ

ja też tak mniemam ;D ;D ;D ;D ale to jest głupie słowo " mniemam" ;D

Anka_53

Haha, dzieki. Uśmiałam się czytając tę dyskusję. Po 1. zgadzam się z osobami twierdzącymi, że interpunkcja i ortografia są ważne. Bo niektórzy zamiast czytać ksiązki wlepiają gały tylko internet, a później nazywają siebie "dyslektykami" (co to w ogóle jest, kolejny wynalazek XXI wieku?)
2. Filip gra całkiem dobrze. Wielu go od razu skreśla i nazywa beztalenciem (jak np. braci Mroczków, którzy naprawdę są lepsi niż niejeden aktor z dyplomem), tylko dlatego, że gra w serialu. Ja doceniam, że Filip jest wyluzowany, nie gra jak ktoś wyuczony tylko po prostu jest i naturalnie się zachowuje, nie dramatyzuje. No i jakie z Niego ciasteczko z kremem. Miło popatrzeć Baaardzo miło. Pozdrawiam!

warumono

Fanka Mroczkow!!! Dobiłaś mnie, ja nie wiem jak osoby chore z ambicji i zakompleksione mozna nazwac dobrym aktorem, pchaja sie wszedzie, ale nie maja za grosz stylu i osobowosci. Ja mysle ze ambicja to nie wszystko, co do Filipa to wydaje mi się, że jego gra w ''BrzydUli'' pozostawia wiele do życzenia, ale w tak prostym serialu nie ma miejsca na popis aktorski.
Moja tolerancja do interpunkcji i ortografii jest wielka nie przeszkadzaja mi drobne błedy. Zreszta jak fanka Mroczkow moze miec jakiekolwiek pojecie o czymkolwiek!

wikiw99

Spokojnie... Jak można kogoś dobić skromną wypowiedzią? Słabe nerwy? Ile wykrzykników, ojoj. Nie mam pojęcia, po czym wnioskujesz, że: 1. jestem fanką Mróczków i 2. nie mam pojęcia o czymkolwiek. Widziałam kilka odcinków M jak Miłość, ze dwa razy prywatne wypowiedzi. Wydają się szczerzy, wcale nie zakompleksieni, tylko normalni. Poszli na casting, dostali się, pracują w serialu. Pchają się wszędzie? Postawcie się na takim miejscu. Dostajecie szansę na parę minut sławy, ciekawe znajomości, duże pieniądze. Żal byłoby to zmarnować. Wszystko jest ulotne, i trzeba wyciskać jak się da z okazji jakie dostajemy. Widziałam też taneczną eurowizję z Mroczkiem. Nie wiem, którym, ale nikogo nie obchodzi, że w krótkim czasie nauczył się dobrze tańczyć i zdobył dla Polski 1.miejsce.

Przepraszam Forumowiczów, że tak zeszłam z tematu. Mroczkowie byli małą dygresją w poprzedniej wypowiedzi, niektórym nawet to szkodzi.

Co do Filipa. Doskonale wpasowuje się w serial. Nie jeszcze miałam okazji oglądać Go w innej roli. W tej mi się podoba. I z tego co widzę, jest na tyle elastyczny, że moim zdaniem poradzi sobie w poważniejszych rolach.

Aha, wikiw99, radzę nauczyć się większej tolerancji do ludzi i ich zdania, skoro tak wspaniale udaje Ci się tolerowanie kaleczenia ojczystego języka. Pozdrawiam!

Słowo "mniemam" użyte było dwa razy. "zaHce" piszę się przez CH i nie należy pouczać kogoś, jeżeli samemu zasad się nie stosuje.

//Sądząc po gigantycznej oglądalności- aktorzy serialu mają otwarte drzwi do nowych ról, oby szans nie zmarnowali. :)

sufitowosc

Ojej, spokojnie, nie ciągnij już tego tematu. "Zahce" to był sarkazm, jak mniemam ;)

użytkownik usunięty
sufitowosc

'Nigdy nie kłuć się z idiotą - najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, potem , pobije doświadczeniem'

Nie będę tłumaczyć, co to jest ironia, ani by czytać ze zrozumieniem. Nie będę pouczać by sprawdzać daty postów zanim się na jakiś odpowie, ani by myśleć przy pisaniu postów, bo wiem, że nie każdy to potrafi.
Mam jednak radę - idźcie stąd i wróćcie za parę lat.
Wtedy bardzo chętnie wrócę do tej 'dyskusji'.

Szczerze, to ja już nic nie czaję z tej dyskusji. Naprawdę. Mieliśmy gadac o Filipie a gadamy o zasadach poprawnego wypowiadania się oraz pisania, dajmy już sobie spokój. Jak myślicie, Marek domyśla już się, ze Ulkę go kocha ? :> pozdrawiam

Anka_53

trudno powiedzieć. Może czasami coś zauważy w zachowaniu Uli co mogłoby świadczyć, że ona coś do niego czuje, ale to raczej takie drobne incydenty (Ulka się jakoś jeszcze kontroluje :D). W odc. 115 i późniejszych się dowie :D

kłóć

użytkownik usunięty
sufitowosc

racja

T K - Twoja druga wypowiedz w tym temacie... Doszukasz sie sama bledu ortograficznego, czy mam Ci go przytoczyc? Zanim wiec naskoczysz na kulawe nastolatki, sama stosuj sie do "poprawnej polszczyzny".

użytkownik usunięty
polaczka

Do Was naprawdę nie dociera o co mi chodziło? Czy tylko udajecie :/

A mi chodzilo o to, ze wypominasz osobie brak interpunkcji, a w Twojej wypowiedzi jest byk ;) Nie mowie tu wcale o Twojej ironii. Poprawnie pisze sie "nieprzerywanym" moja droga - wg zasad przyjetych w roku 1998. Tyle w temacie.

polaczka

Wielka racja, nie rozumiem jak osoby robiące same błedy mogą poprawiać nas- ale to chora ambicja niedoszłej studentki polonistki. Jak lubice poprawiać błedy na studia i do szkoły uczyć dzieci- może poczujecie wtedy spełnienie. Takie zdolne osoby napewno nie pozwola dziecia wyrosnać na dyslektyków i dysortografów.
Choć mojej polonistce nie dorastaja niektórzy do pięt!!!!!!!!!!!!!!!

wikiw99

ona nas poprawia i okey ;D fakt, jestem nastolatką :D ale na pewno straszą od Pani wszystkowiedzącej T K :D bo ja mam lat 17, a ona 12 :D a jednak ona prowokuje ten kijowy temat, żebyśmy się wszyscy kłócili. Więc, to proste, kto tu jest bardziej nie douczony i wkurwiający ze swoim zdaniem o interpunkcji :/ żal, żeby mnie jakaś 12 latka poprawiała, swoimi chorymi wymysłami.szkoda, tylko, że to moja imienniczka ;/ Racja, sama robi błędy, a nas tu próbuje tutaj pouczac. Ale się wkurzyłam >.<

użytkownik usunięty
Anka_53

ja pierdole.. ale Wy jesteście tępe :/

Prawda w oczy kole, co T K? Z taka kulturka to na wies dziecino, a nie na forum ;) Prawde mowiac mniej draznia ulomne nastolatki, niz taki pyskacz jak Ty. Zjezdzaj stad czym predzej - najlepiej na lekcje etyki.

użytkownik usunięty
polaczka

Wciąż podtrzymuję, że jesteście tępe.

Bo skonczyla Ci sie argumentacja i bronisz sie plytkimi obelgami. Precz trollko!

użytkownik usunięty
polaczka

kiedy ja nie kcem, sama se ić :(((((((((((((((((((((((( !!!11

No dopsz, pozwole Ci zostac - jak grzecznie po dobranocce udasz sie do lozeczka ;) Umowa stoi?

T K, czasami miej odrobinke honoru - przyznaj sie do bledu, zamiast szczekac do samego konca, jak pies ze wscieklizna ;) Wystarczylo kilka krotkich postow, abys sypnela byczka - a rzucilas sie na te nastke jak oblakana. Nie mialas do konca do tego prawa. Troche luzu i dystansu do siebie przydaloby sie z pewnoscia.

Koniec juz tego offtopu. Pozdrawiam 'lozakuf', ktorzy nie maja w dupie zasad, ale nie mieszaja ludzi z blotem, pokazujac, jacy to sa "elo" ;) Bo, aby byc "elo", trzeba naprawde sporo czasu spedzic przed slownikiem. Takiz to urok naszego pieknego jezyka. Swiadomosc naszej wiedzy powinna nam wystarczyc, po co podbudowywac sie na forum? A inni niech sie martwia o siebie, nie kto inny, jak oni sami beda narazeni na wstyd i wysmianie w przyszlosci. Byc moze wtedy cos zaczna zmieniac.
Nie pozdrawiam 'nie lubioncych ortografi' (czyt. dyslektykow XX wieku), nie pozdrawiam T K. Finito. Papa.

polaczka

....... i XXI rowniez ;) ........
Adios

użytkownik usunięty
polaczka

To zależy co dziś grają na dobranoc ;)

Do błędów się przyznaję, jeśli tak owe popełniam (jak w przypadku usera 'sufitowosc'). nie zamierzam jednak przepraszać za każdą literówkę z osobna bo i Wy tego nie czynicie. Nie zaprzeczam, że jestem tylko człowiekiem i robię błędy jak każdy (również Wy) dlatego też zazwyczaj się ich nie czepiam. Dziwi mnie jednak, że tak was kole w oczy moja gramatyka, podczas, gdy autorce tematu nikt poza mną uwagi nie zwrócił - bo się nie chce, bo to tylko jeden temat. Koopka prawda! Jeśli nie dba o język na forum, to (najprawdopodobniej) nie uszanuje jego zasad i poza nim. Robię błędy, owszem, ale staram się je korygować w miarę możliwości. Nie powiem, że wasza krytyka mnie nie cieszy.
Ogólnie mam w dupie czy to nastolatki czy emerytki, bo nie o wiek tu chodzi. Nie wkładaj mi więc w usta nie moich słów, droga Polaczko...
To nie ja rzuciłam się na nią, ale Wy na mnie. Ja tylko zwróciłam uwagę na brak jakiejkolwiek interpunkcji w temacie(czemu zaprzeczyć nie można). Nie spodobało mi się to więc wyraziłam swoją opinię, jak to się często czyni na forach. Jednak, skoro ja nie miałam do tego prawa, to jakim prawem Wy macie? W tym miejscu pragnę wspomnieć, że krytyka nie była skierowana do Was, ale do niejakiej xxKasiurkaxx i jeśli ktokolwiek może mieć do mnie pretensje o to Co jej powiedziałam, to jedynie ona, chyba, że któraś z Was jest jej rzecznikiem prasowym (w co mimo wszystko mocno wątpię)
Nie doczepiłam się do tego wszystkiego. Nie wypominałam też niezrozumienia ironii, niuansów, aluzji. Nie szukałam na siłę błędów w waszych wypowiedziach czego nie można powiedzieć o Was, moje miłe Panie...
...a luz i dystans nie tylko mnie by się przydał, jeśli już o tym o tym mowa -_-

wikiw99, jestem dyslektykiem, dysortografikiem, więc również mogłabym powiedzieć, że sobie nie życzę wypominania błędów, ale to gówniany argument...

Pozdrawiam równie czule :*

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones