Filip Bobek

Filip Andrzej Bobek

6,2
4 690 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Filip Bobek

Danzig81 a oglabys nam cos wiecej powiedziec o Filipie kiedy sie urodzil gdzie czy ma rodzenstwo jaki jest itd. bardzo Cie prosimy....z gory dzieki

agusiaaa2

i w jakim miescie sie wychowywal czyli chyba tam gdzie chodziliscie do szkoly ;p

agusiaaa2

filip gra teraz w teatrze polskim w poznaniu, więc pewnie tam też się wychował :)

redd

Chodził do XIX LO w Gdańsku (profil muzyczny)

agusiaaa2

Jeśli dobrze pamiętam miał jakieś (chyba starsze) siostry. W sumie nigdy nie kumplowałam się z nim bliżej, zdecydowanie to nie mój typ ;)

Danzig81

W ktorym roku skonczyliscie 19?

Gryzio

A jaki Filip jest z charakteru? Raczej sympatyczny, czy zadufany w sobie ignorant? Miał powodzenie w szkole? Jak się uczył? Był raczej 'niegrzecznym' chłopcem lubiącym popisywać się z kolegami czy raczej zwykły, normalny? A może kujon? Ojacie ale jestem ciekawa :) Jednym słowiem: fajny był czy nie? :pp

Ple_Ple

Nie no, Filip absolutnie kujonem nie był, taki raczej luzak-bajerant - ale bez przesadnych skrajności. Widziałam dwa pierwsze odcinki BrzydUli (nie cierpię takich produkcji) i pierwsze, co mi na myśl przyszło, to "hehe, stary, dobry Filip" - postać wręcz stworzona dla niego. Ciekawe jakby zagrał diametralnie inną rolę?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones