Filip Kosior

6,1
274 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Filip Kosior

Najlepszy pozostaje Krzysztof Gosztyła. Ale kto po nim?

Do tej pory myślałem, że Banaszyk. Są jeszcze Mastalerz, Siemianowski, Barciś, Dereszowska, Jarociński, może ktoś inny. Jest kilku takich, którzy wymiatają w pojedynczych książkach, ale nie korzystają z okazji, by swoją klasę potwierdzić, choćby Skonieczny w 'Ślepnąc od świateł' albo Braciak jako Tyrion w 'Grze o tron'

Kosior wymiata. Miasto Z, Dinozaury Milana, fenomenalna robota w asdze Wegnera. Mistrzowski głos.

michal.2907

Jest najlepszy,nawet średnia książka w jego interpretacji zyskuje miano dobrej,mój nr 1

michal.2907

Gosztyły nie słyszałem, Kosiora teraz słucham i u mnie też drugie miejsce. Teraz nadrabialem z dzieciństwa braki i słuchałem Harryego Pottera. Jak dla mnie nikt nie jest nawet w połowie tak dobry jak Fronczewski. Z reguły lektorzy tworzą przy audiobookach może max 5-6 rodzajów głosów. U Fronczewskiego nie zdziwłbym się jakby tak zliczyć wyszłoby koło 20. Nawet były postacie, ktorym dawał osobne głosy, nie używane przy innych bohaterach...

michal.2907

Właśnie skończyłam audiobook Harda. Mega lektor. Mega praca.
Taki głos i zaangażowanie to skarb...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones