François Cluzet

François Robert Paul Cluzet

8,9
11 541 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby François Cluzet

A mnie to on przypomina Roberta De Niro... Możliwe, że tylko mnie. Tak, czy inaczej aktor świetny!

chopin323

Mnie też wydał się podobny :P (W pierwszych scenach)

chopin323

a mi caly czas przypominal Dastina Hoffmana, identyczny usmiech, ale skrzyzowanie De Niro z Hoffmanem tez moze byc

Private_Witt

w Nietykalnych

Private_Witt

Tak, to prawda! Też tak pomyślałem, ale nie pamiętałem nazwiska. Jak sobie przypomniałem to miałem to dopisać, ale z lenistwa nie chciało mi się szukać tego wątku :)

chopin323

w zasadzie to on w tym filmie wyglądał jak zaginiony brat bliźniak Dustina po małym liftingu odmładzającym;)

Private_Witt

Dokladnie, wykapany Dustin Hoffman którego uwielbiam! Jestem w szoku że to jednak nie on. Widać każda gwiazda ma swojego sobowtóra :)

Private_Witt

W "Nietykalnych" przypominal de Niro, ale w starszych filmach zdecydowanie bardziej byl podobny do Hoffmana.

chopin323

Mi trochę też przypominał De Niro, ale tylko wtedy, kiedy miał dłuższy zarost i się krzywił albo uśmiechał. Jak się bliżej przyjrzeć, do Hoffmana też jest trochę podobny. Z racji tego, że jest sobowtórem takich aktorów, wróżę mu karierę.;)
Ciężko mi stwierdzić, czy faktycznie świetny aktor, bo widziałam go tylko w jednym filmie ("Nietykalni" oczywiście). Ale całkiem prawdopodobne jest, że po sporym sukcesie "Nietykalnych" jego kariera się rozwinie.

chopin323

dokłdnie, w pierwszej scenie w Nietykalnych :-)

syla31

Ja jednak optował bym za Hoffmanem ;)

chopin323

Mi też przypomina DeNiro Hoffmana i do tego Nortona:)

kadmina

Zgadzam się. Jak najbardziej jest do nich podobny ;) A tak po za tym to podoba mi się jak się uśmiecha :)

chopin323

Chciałem własnie napisac czy nie przypomina wam czasami De niro ale widze ze duzo ludzi mnie uprzedziło ;)

chopin323

Nie wiem, gdzie on przypomina De Niro, raczej Dustina Hoffmana.

Unibet_78

Ja natomiast nie wiem gdzie Hoffmana.

chopin323

Ja widzę tylko jego :)

chopin323

To zobacz zdjęcia Hoffmana jak był młodszy, mało tego, że jest do niego bardzo podobny to ma podobną do Hoffmana mimikę twarzy, ten sam uśmiech, marszczenie miedzy brwiami, aczkolwiek jego gra, styl gry w nietykalnych, przypominał specyficzną grę De Niro. Zgadzam się, jest świetny :)

jokris

Masz rację, skóra ściągnięta z Hoffmana. Lub na odwrót.

chopin323

Mi też przypomina!!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones