Francis LawrenceII

7,0
2 282 oceny pracy reżysera
powrót do forum osoby Francis Lawrence

Zapowiada się na jednego z najwiekszych twórców przyszłego kina. Powiedzmy sobie w prost, za lat 10, Spielberg już nie bedzie kręcił tak dużo filmów lub wogóle, Jackson też kiedyś sie wyładuje. Po Cameronie już widać że wysiad, ale mam olbrzymie oczekiwania w zwiazane z "Avatarem". Ten reżyser może być jednym z godnych zastępców tych reżyserów, nabierze troche doświadczenia, prestiżu i za kilka lat bedzie naprawde znany. Andrew Adamson (czy jakoś tak, twórca Shreka) już osiągnoł sukces, a nakręcił zaledwie trzy filmy, wszystkie bardzo dobre, przednim chyba jeszcze większa sława. Osobiście wiąze nadzieje z Alexem Proyasem (twórca Ja, Robot), też może zostaćnaprawde wielkim reżyserem. No i został Gore Verbinski (twórca Piratów z Karaibów), mam nedzieje że będzie tworzył jakieś ciekawe filmy po trylogi Piratów.

Stefan_Mirecki

Co do tego reżysera to zgodzę się napewno, że może być z niego ciekawa osobistość w przemyśle filmowym, bo wizja zagłady w jego nowym filmie "I Am Legend" przypadła mi do gustu, no natomiast "Constantine" nie wciągnął mnie, wręcz powiem, że mi się nie podobał. Pozdrawiam wszystkich kinomaniaków;)!!!

silenthill4

Za duzo u Lawrence;a tendencji do niepotrzebnego efekaciarstwa, ale jak na twórcow komercyjnych dziesiejszych to i tak jest dobry.

fidelio

Hym... napisałem to równo co do dnia 1,5 roku temu :)

No troszke sie zmieniło... moje oducia do Andrew Adamsona są już troche inne, wydaje mi sie że ten pan albo sie obudzi, albo mu to pasuje ze stał sie twórcą kina w sumie dla dzieci, niby do dorosłych też to dociera, ale Książe Kaspian niestety był za bardzo skierowany w strone dzieci. Oczywiście bardzo dobry film, ale jednak to już czwraty film w podobnym kierunku.

Myśle że sam Lawrence, zrobił krok do przodu, co do I am legend, końcówka mi sie nie podobała, ale film nie zły, może tak... Na oscara dla tego pana sie nie zanosi, ale jego chyba najwiekszy plus, potrafi zrobić niesamowity klimat w filmach, wyraźnie widać pozytywny wpływ videoklipów. Jeśli będe kiedyś sam coś kręcił to jego sposób tworzenia kliamtu będzie dla mnie wzorem dla naśladowania. Poza tym potrafi pokazać głebie bohater i samego filmu. Na razie tworzy kino typowo komercyjne i to sie nie zmieni ale bardzo dobrze, bo w tym co robi jest bardzo dobry.

Bardzo ważne, odniósł już sukces kasowy, to jednak pomaga takiemu twórcy. Do tego I am legend jest dobrze oceniane, to też bardzo pomaga :)

Stefan_Mirecki

ha, 27 minut poślizgu :) Jeszcze tu kiedyś wpadne, przy kolejnym filmie tego pana :)

Stefan_Mirecki

to co powiesz na Igrzyska śmierci: w pierścieniu ognia?

według mnie gościu wymiata, na prawdę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones