Francis LawrenceII

7,0
2 283 oceny pracy reżysera
powrót do forum osoby Francis Lawrence

W PIERŚCIENIU OGNIA

użytkownik usunięty

Już nie mogę się doczekać na ten film, a po trailerze udowodnił że świetnie się spisał!!! Mam
nadzieję że Kosogłosa tak samo wyreżyseruje!!!

Zgadzam się z Tobą! Wygląda na to, że 'W pierścieniu ognia' będzie świetne i po trailerze mogę stwierdzić, że 'Igrzyska śmierci' przy tym się nieco biedniej prezentują. Widać, że nie żałował dobrych efektów, nie mogę doczekać się do listopada!

użytkownik usunięty
akaczynska

Hymm do listopada jeszcze 4 miesiące... JA CHCE DO KINA!!!

Tak jak oglądałam kilka razy trailerzy do Hunger Games i do tego to od początku czułam, że druga część będzie lepsza. Facet reżyserował Wodę dla słoni a to całkiem dobry film. Constantine oglądałam tylko kawałek ale też zebrał dobre recenzje. Wydaje mi się, że Catching Fire będzie miał o wiele bardziej dynamiczną akcję i więcej emocji.

użytkownik usunięty
IKnowWhatYouAre

Jak dla mnie ten film to najlepszy film tego roku!

Przecież jeszcze ponad miesiąc do premiery.

użytkownik usunięty
IKnowWhatYouAre

Wiem, ale wiem też że tylko Hobbit może pobić WPO, choć i tak bardziej zaciekawiło mnie WPO ;D

na luft z tym rezyserem. w pierscieniu ognia jakos mnie nei zachwycil, nie mial pomyslu jak przedstawic postaci i fabule. Spieprzy tak samo mockinjaya

użytkownik usunięty
guga_buzka

Akurat tutaj nie masz racji. WPO jest genialnie wyreżyserowane...

to twoje zdanie , nie widzialam nic genialnego

użytkownik usunięty
guga_buzka

Każdy ma swoje.

Również uważam, że reżyser spisał się świetnie, film bardzo mi się podobał, był też wierny książce. Dlatego bardzo się cieszę, że pozostałe części wyreżyseruje Francis. Mam nadzieje, że będą co najmniej tak dobre, jak "W pierścieniu ognia" :)

użytkownik usunięty
Scarlett__

Mam taka sama nadzieje :)

Gość jest niesamowity. W pierścieniu ognia wyszło o wiele lepiej od Igrzysk śmierci... klimat, tyle momentów które wciskały w fotel albo w oku kręciła się łezka.. Ten pan jest genialny! Muszę obejrzeć więcej filmów wyreżyserowanych przez niego. To mój bóg! Na prawdę, Pierścień wyszedł d o s k o n a l e. Opróćz może Johanny, która większości się podoba... moim zdaniem zniszczyli tę postać, która w książce była mądra, zadziorna i pełna gracji.. tutaj zrobili z niej po prostu żart. Cała reszta... zniewalająca.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones