Francis LawrenceII

[{"id":2,"name":"director","above5p":true,"career":{"name":"reżyser"},"ranking":{"name":"Reżyserii","link":"/person/ajax/roles/134780/2","url":"/ranking/person/director"},"rating":{"count":1755,"rate":7.002279202279202,"desc":"ocen","profession":"pracy reżysera"}},{"id":7,"name":"producer","above5p":false,"career":{"name":"producent"},"ranking":{"name":"Produkcji","link":"/person/ajax/roles/134780/7","url":"/ranking/person/producer"},"rating":{"count":2,"rate":10,"desc":"oceny","profession":"pracy producenta"}},{"id":21,"name":"himself","above5p":false,"career":{"name":"we własnej osobie"},"ranking":{"name":"Występów","link":"/person/ajax/roles/134780/21","url":"/ranking/person/himself"},"rating":{"count":0,"rate":null,"desc":"ocen","profession":"występów osoby"}}]
7,0
1 755 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby Francis Lawrence
  • W kategorii ekranizacji komiksu "Consantine" jest w czołówce, o ile nie jest najlepszy. "Jestem legendą" wyszło ciekawie. Szczególnie przyjemnie go obejrzeć w kinie, albo na dobrym sprzęcie Wówczas film potrafi kilkakrotnie wbić w fotel. Niestety absolutnie nie wykorzystuje potencjału pierwowzoru książkowego. Kto czytał ten wie. Od momentu pojawienia się kobiety z dzieckiem bardzo fajnie skrojona akcja całkowicie siada by już się nie podnieść. Niepotrzebne zmiany, mnóstwo niepotrzebnych zmian w stosunku do oryginału zrobiły krzywdę temu filmowi. Ale i tak szacunek dla reżysera, że film jest mimo wszystko na przyzwoitym poziomie. Jest dobry choć mógł być wielki Jestem ciekaw kolejnych filmów

• adzej może i facet jest utalentowany ale nikt nie poradzi sobie lepiej z Igrzyskami smierci od Garego Rossa.Facet ma parcie na zmienianie ksiązek co widać po Jestem legenda , a to bedzie katastrofa. Zmiana reżysera bedzie zauważalna.

• guga_buzka Jak powiedział guga_buzka "Zmiana reżysera będzie zauważalna" i była. Można śmiało stwierdzić, że Lawrence wykonał kawał świetnej roboty. "Constantine" , czy "Jestem Legendą" mogły nie być tak spektakularne, bo były jakby jego pierwszymi "pracami". Mam nadzieję, że w przyszłości reżyser mnie nie zawiedzie :)

• adzej Pełna zgoda!