Francis LawrenceII

7,0
2 282 oceny pracy reżysera
powrót do forum osoby Francis Lawrence

W kategorii ekranizacji komiksu "Consantine" jest w czołówce, o ile nie jest najlepszy. "Jestem legendą" wyszło ciekawie. Szczególnie przyjemnie go obejrzeć w kinie, albo na dobrym sprzęcie Wówczas film potrafi kilkakrotnie wbić w fotel. Niestety absolutnie nie wykorzystuje potencjału pierwowzoru książkowego. Kto czytał ten wie. Od momentu pojawienia się kobiety z dzieckiem bardzo fajnie skrojona akcja całkowicie siada by już się nie podnieść. Niepotrzebne zmiany, mnóstwo niepotrzebnych zmian w stosunku do oryginału zrobiły krzywdę temu filmowi. Ale i tak szacunek dla reżysera, że film jest mimo wszystko na przyzwoitym poziomie. Jest dobry choć mógł być wielki Jestem ciekaw kolejnych filmów

adzej

może i facet jest utalentowany ale nikt nie poradzi sobie lepiej z Igrzyskami smierci od Garego Rossa.Facet ma parcie na zmienianie ksiązek co widać po Jestem legenda , a to bedzie katastrofa. Zmiana reżysera bedzie zauważalna.

guga_buzka

Jak powiedział guga_buzka "Zmiana reżysera będzie zauważalna" i była. Można śmiało stwierdzić, że Lawrence wykonał kawał świetnej roboty. "Constantine" , czy "Jestem Legendą" mogły nie być tak spektakularne, bo były jakby jego pierwszymi "pracami". Mam nadzieję, że w przyszłości reżyser mnie nie zawiedzie :)

adzej

Pełna zgoda!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones