Francis LawrenceII

7,0
2 282 oceny pracy reżysera
powrót do forum osoby Francis Lawrence

czy on ma rodzinne koneksje z Jennifer Lawrence - odtwórczynią gł. roli w jego ostatnim filmie ?
to by znaczyło, ze nawet w hollywood robotę dostaje się po znajomości ;-)

_j_w_

Nie sądzę. Na początku też tak pomyślałem, ale nazwisko Lawrence jest dość popularne w Stanach. c:
Dobrym przykładem są wszystkie panie Roberts w kinie.

Adrianek46

Wszystkie? To ile ich jest? Ja znam tylko Julię i Emmę, które akurat są spokrewnione.

fabcio93

a ERIC ich brat?

parsxzywykutafon

Eric z tego co się orientuję nie jest kobietą... Poza tym bratem jest tylko dla Julii, dla Emmy jest ojcem.

fabcio93

tak , jest ojcem Emmy lecz mi chodzilo o to ze nazwisko Roberts jest popularne w hollywood ,z Emma to sie mnie zlapales ,moj błąd

użytkownik usunięty
_j_w_

Pierwsza czesc rezyserowal Ross

Film w reżyserii Rossa nie był aż takim odzwierciedleniem książki, jak to się udało drugiemu reżyserowi :D

użytkownik usunięty
meagi07

O niebo lepsza jest ekranizacja Lawrence'a!

_j_w_

Też zwróciłam na to uwagę, ale gdyby byli bliższą rodziną to byc może było by to na filmwebie, ale w sumie to może byc jej wujek, ale jak mówi adrianek46 to właśnie też ma rację, bo nazwisko jest popularne

gabi123400

Tak samo jak w Polsce Nowak, Kowalski, Bem itd. A zreszta nawet jesli po znajomości to i tak odwalił kawał dobrej roboty patrząc na najnowszą częśc "Igrzysk".

_j_w_

Dlaczego miała dostać robotę "po znajomości" skoro reżyserem I części był ktoś inny i to wtedy została wybrana do tej roli? Mieli zmieniać aktorkę ze względu na nazwisko?
Zazwyczaj w seriach filmów odtwórcy głównych ról się nie zmieniają.

amambada

może to on dostał rolę po znajomości ;)

amambada

Nam chodzi sytuację na odwrót do tej co pisałaś ;)

_j_w_

Z tego co mi wiadomo reżyser Francis Lawrence nie jest spokrewniony z Jen Lawrence,mówi o tym nawet w jednym z wywiadów,które można zobaczyć na kanale youtube :)

pelasia1982

Też się nad tym zastanawiałam, ale co by nie było odwalił kawał dobrej roboty :) Pierwszą częścią się zawiodłam, reżyser zawalił sprawę, a lawrence nakręcił naprawdę dobrą ekranizację, w której wreszcie odczułam trochę tego książkowego klimatu :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones