Widziałam z nim wiele filmów (zwykle obyczajowych) i muszę stwierdzić,że bardzo dobry aktor. Ale najśmieszniejszą rolę zagrał chyba w "Akademii Policyjnej" i ta rola mi się najbardziej podobała ;)
Sorry ale z twarzy jak był młody /dorosły przypominał bardzo byłego dyktatora Kuby Fulgencio Batiste też w adektwatnym wieku. Zobacie sobie na jego zdjęcią xD wiem że to trochę niechlubne porównanie ale jednak..