Gabriela CarrilloI

Gabriela Carrillo Rosas

8,2
17 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Gabriela Carrillo

Jako Teresa w Mi pecado strasznie działa mi na nerwy... Zachowuje się jak rozpieszczona mała dziewczynka, a jej uczucie do Juliana wydaje się dziecinne. Piszczy za nim jak głupia a Lucrecji już nie lubi bo niby ją zdradziła... Fajna przyjaźń nie ma co...

Lola140392

najlepsze jest to, że jest jedną z najmłodszych bohaterek serialu (np. między nią a Lucrecią jest 4 lata różnicy), a jak dla mnie w serialu ubierają ją jak starszą panią...

Soll44

Odniosłam to samo wrażenie... I jeszcze robią zniej taką dewotkę... Chodzi do kościoła ale ploty niezłe roznosi...

Lola140392

Mnie też denerwuje w Mi pecado - jest strasznie sztywna (a niby taka wrażliwa)

lalala16

Po czasie widzę jednak, że tak naprawdę (jako Teresa) jest bardzo mądrą dziewczyną, która kieruje się nie tylko uczuciami, ale i rozsądkiem. A taka, jaka była, za życia ojca; miała prawo być, gdyż była jego jedyną córką - taką małą księżniczką :))

lalala16

Po czasie widzę jednak, że (jako Teresa) tak naprawdę jest bardzo mądrą dziewczyną, która kieruje się nie tylko uczuciami, ale i rozsądkiem. A taka, jaka była, za życia ojca; miała prawo być, gdyż była jego jedyną córką - taką małą księżniczką :))

Lola140392

Po czasie widzę jednak, że (jako Teresa) tak naprawdę jest bardzo mądrą dziewczyną, młodą kobietą, która kieruje się nie tylko uczuciami, ale i rozsądkiem. A taka, jaka była, za życia ojca; miała prawo być, gdyż była jego jedyną córką - taką małą księżniczką :))

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones