Traja Gaj Golightly

[{"id":6,"name":"actors","above5p":true,"career":{"name":"aktorka"},"ranking":{"name":"Ról aktorskich","link":"/person/ajax/roles/156514/6","url":"/ranking/person/actors/female"},"rating":{"count":746,"rate":7.546916890080429,"desc":"ocen"}},{"id":22,"name":"guest","above5p":false,"career":{"name":"gościnnie"},"ranking":{"name":"Występów gościnnych","link":"/person/ajax/roles/156514/22","url":"/ranking/person/guest"},"rating":{"count":37,"rate":8.108108108108109,"desc":"ocen"}}]
7,5
746 ocen gry aktorskiej
Gage Golightly

Traja Gaj Golightly przyszła na świat 5 września 1993 roku w kalifornijskim Penn Valley. Wychowywała się wraz z trójką rodzeństwa w rodzinie doktora i pielęgniarki. W wieku dwóch lat zdiagnozowano u niej dyspraksje, przez co jej rodzice komunikowali się z nią w języku migowym. Uczęszczała do Laurel Hall Middle School, a następnie zaczęła studia na Flintridge Sacred Heart Academy.

W wieku ośmiu lat wyjechała do Los Angeles wraz z matką, aby rozpocząć karierę aktorską. Zadebiutowała w 2002 roku w filmie "Speakeasy", a niedługo potem została zaangażowana do mini-serialu "Pięć dni do północy", gdzie wcieliła się w jedną z głównych ról. Wkrótce zagrała w programie telewizyjnym "Heartland", a potem dołączyła do głównej części obsady w serialu stacji Nickelodeon "Brygada". Na okres kręcenia zdjęć, przeniosła się do Vancouver, w Kanadzie.

W międzyczasie została zatrudniona do drugiego sezonu popularnego serialu MTV – "Teen Wolf: Nastoletni wilkołak", gdzie wcieliła się w postać Ericki Reyes. Opuściła program w trzeciej serii, na rzecz serialu "Company Town", jednak produkcja została anulowana po pilocie. Później występowała w niezależnych produkcjach jak: "Exeter", "Cabin Fever" czy "Ostatnie wakacje". W 2020 roku rozpoczęła pracę na planie "68 Whiskey" oraz "The End of the World As We Know It". W przerwach od aktorstwa, pomaga swojego bratu w prowadzeniu pizzerii.

Więcej

Dane personalne:

wiek:

data urodzenia: 5 września 1993

miejsce urodzenia: USA

wzrost: 175 cm

Ma trójkę starszego rodzeństwa: dwie siostry i brata.
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych