Garance Marillier

7,5
1 304 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Garance Marillier

Talent.

użytkownik usunięty

Utalentowana młoda aktorka. Dobrze poradziła sobie z trudną rolą Justine, młodej dziewczyny- wegetarianki, która pod wpływem doświadczeń na weterynaryjnych studiach "nawraca się" na jedzenie mięsa... i to jeszcze jak się "nawraca";) "Raw" bo o tym filmie mowa to jest zaledwie drugi kinowy film osiemnastolatki po nowelowym "Boys on Film 9: Youth in Trouble". W interesującym cielesnym horrorze Julii Ducournau Garance gra rolę wiodącą. Jeszcze o niej usłyszymy.

Gdzie oglądałeś film Raw ?

użytkownik usunięty
Naznaczony12

Na festiwalu w Anglii. Tak się składa, że od dzisiaj jest już w UK w oficjalnej dystrybucji. Już kupiłem bilet na poniedziałkowy seans bo chcę przypomnieć sobie ten rozgorączkowany obraz. Wiele scen jest tak cudownie intensywnych... (fragment siostrzanej "bójki" (sic) na dziedzińcu szkolnym. Mniam, mniam, mniam).

Zapewne po tym filmie wypłynie na szerokie wody.

"Boys on Film 9" to nie jest film kinowy tylko zbiór gejowskich krótkometrażówek na DVD XDD

O tak jest Boska. Ma dopiero 23 lata, a już zawładnęła moim filmowym sercem. Chcę jej jak najwięcej... Marzę o filmach z nią...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones