Garrett Hedlund

Garrett John Hedlund

7,4
8 659 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Garrett Hedlund

Obejrzałam 'Troję' spodobał mi się tam, ale umarł....obejrzałam 'Czterech braci'. Gdy zaczełąm oglądać byłam cała happy, że tam gra, dopóki go nie uśmiercili!!!! :( cóż za chamstwo... :/

Trzmiel_2

Masz rację.Chamstwo i tyle. Taaaa,znalezli sobie aktora do uśmiercania!

Trzmiel_2

Obejrzyj sobie "Światła Stadionów" on tam nie umiera.Oraz nieumrze też w tym Eragnie ponieważ czytałam to i wiem że ta postać którą gra nieumiera.

ToLkA_91

No O.K. Tylko tam też nie gra do końca pewnej postaci. jest jeszcze trzecia część Eragona i nie wiadomo co z nim będzie.

Trzmiel_2

Też się nad tym zastanawiałam..
Dokładnie tak samo było jak z Tobą przy filme"four brothers"
Dlaczego akurat jego uśmiercają? Okropne...

Rude

No tak uśmiercili go, ale jak UMIERAŁ! Myśle, że zagrał to najlepiej jak umie.

Aiedail

Umierał zajebiście! po prostu nie mogłam się opanować od płaczu. W ciągu dwóch dni obejrzałam to trzy razy. Tylko, że Garrett się najmniej odzywał w tym filmie. Półsłówkami. No ale jego piosenka 'wisi mi, czy śnieg, czy deszcz, póki mam plastykowego Jezusa'. Po prostu bomba. A jego głos. Kiedy w 'czterech braciach' mruknął 'leave me alone, man'. Jej... ten bas. Aż się rozmarzyłam...

Kasczydlo

zgadzam sie z toba w 100% umiera sexi, super, profesjonalnie. a w filmach to zawsze tak jest ze umiera najfajniejsza postać... :,(

Kasczydlo

Mi też się podobało (o ile można tak powiedzieć) jak umierał. Prawie mu uwierzyłam ;) i również zwróciłam uwagę na piosenkę (Billy Idol "Plastic Jesus") i jego głos - jeeeest cudowny. Uwielbiam postać Jacka, którego Garrett zagrał naprawdę rewelacyjnie! Szkoda, że tak utalentowany aktor jest tak mało znany...

Trzmiel_2

Ja się na scenie śmierci jego bohatera popłakałam :( A tak w ogóle to całkiem dobry aktor a swój talencik ukazał właśnie w "Czterech braciach" - był tam fenomenalny!

Trzmiel_2

Hmm...Nie umarł w "Twardej sztuce"...Ale może mu to pasuje, bo gdyby nie to pewnie nie przyjął by tych wszystkich ról...:)

Trzmiel_2

Widocznie Garrett woli odgrywac "dramatyczne" role;]

niewazne w czym gra wazne ze wogole xD

Trzmiel_2

też jestem trochę zła że Garrett umiera w paru filmach...
ale umiera bardzo... hym.. realistycznie...
natomiast nie wiem jak można powiedzieć że umiera "sexi, super" -.-"
hę?
pozdrawiam wszystkie fanki Garretta

Trzmiel_2

W "death sentence" też umiera, ale nie pokazali samego momentu śmierci ani wogóle zabijania go. Ale i tak jest świetnym aktorem.

Trzmiel_2

całkowicie sie zgadzam !! garrett zasługuje na role w której mógłby sie wykazac, bo uważam ze jest dobry w tym co robi ... chociaż w
"death sentence" podobał mi sie ... rólka oddała poniekąd jego wygląd w tym filmie :D (chociaż też go uśmiercili ;/ )
polecam ;)

kladzia91

W twardej sztuce nie umiera..i gra dostyc wazna role

Trzmiel_2

Eh... co prawda to prawda. Znając historię Bitwy Trojańskiej wiedziałam że postać, którą gra jest skazana na śmierć.... ale i tak kiedy on już umarł chciałam ten film wyłączyć i więcej do niego nie wracać :P:P:P powstrzymałam się jednak i nie żałuje :P:P:P

varnienn

Ja w sumie jak oglądałam "Troję" czy "Czterej bracia" w momencie gdy on umarł, miałam ochotę wyłączyć telewizor bądź komputer, bo dalsze oglądanie filmu wydawało mi się bez sensu, niby gra małe nieznaczące jak dotąd role, ale naprawdę trzeba mieć talent, żeby poprzez tak małe role zostać zauważonym.

Lya

Też miałam ochotę tak zrobić, jak za drugim razem oglądałam "Czterech braci" (wtedy już wiedziałam, że po scenie jego zabójstwa nic ciekawego się nie wydarzy). To było okrutne, że akurat jego zabili ;( Świetna postać w filmie - fakt trochę mało się odzywał, ale naprawdę grał super! Nie byłoby mi nawet tak przykro, gdyby zginął Angel...

Michiru1989

W dodatku najsmutniejsze jest to, że zginął najmłodszy z braci... :(

kasia_cy

No wiecie, ale facet ma już wprawę w graniu trupa...to może dadzą mu teraz spokój XD
Pod koniec roku, a dokładniej w ostatni dzień roku wychodzi najnowszy jego film i z tego co mi wiadomo on w nim nie umiera ^^
Ale ja też płakałam gdy umierał w Czterech Braciach, a film znam na pamięć..a głos ma cuuuudowny!!!!!

roxy05

Wow! Nie umrze! Cóż na nowość :P
Tez znam go już na pamięć! Oglądałam go niezliczoną ilość razy...:D W jego głosie zakochałam się już na samym początku :*

Michiru1989

No bo głos jak juz wspomniałam ma cuuudowny!!!!!
Ja Eragona oglądałam, ale z tego co mi wiadomo to nie nakręcą ani drugiej ani trzeciej części bo im się budżetowo nie opłaca ^^

roxy05

Też oglądałam, oczywiście xD Szkoda właśnie, że nie będzie kolejnej części :( Ale trudno...

Michiru1989

no szkoda, szkoda...ale nie bądźmy pesymistyczne!!! :D
W grudniu wychodzi Tron: Dziedzictwo gdzie Garrecik gra główną role!!!

roxy05

Jestem bardzo ciekawa tego filmu ;) Bo o to, czy Garrett dobrze wypadnie, nie muszę się martwić :D Na pewno będzie wspaniały w tej roli xD

Michiru1989

Na pewno wypadnie suuuuper! Przecież jest super aktorem!!!!!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones