Garrett Hedlund

Garrett John Hedlund

7,4
8 643 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Garrett Hedlund

Nie wiem jak Wam, ale dla mnie jest zabójczo piękny. No nie da się opisać. Z niecierpliwością czekam na Eragona, bo to super książka i on atam gra!!

Marcepan

Jest Boski xD
Nic dodać, nic ująć :P Po raz pierwszy widziałam go w zwiastunie Eragona przez dosłownie kilka sekund, ale już wtedy stwierdziłam że jest cudny xD

Rude

Mi tez sie podoba, ale szczerze mowiac bardziej w Eragonie, bo tak normalnie to jest calkiem zwyczjny. Poza tym w Eragonie bedzie grał świetna role. Zobaczymy jaki z niego aktor:)

Rude

Specjalnie dla niego poszłam do kina 2 razy na Eragona:D:D:D...on tam suuper wygląda :D:D:D ale co sie dziwić wkońcu gra tam zajebistą postać Murtagha:D:D:D ciekawi mnie co sie stanie w trzeciej części książki z nim:D

ToLkA_91

hmm... ja pierwszy raz zobaczyłam Garretta w troi, ale ponieważ było ze mnie małe jeszcze dziecko w ogóle nie zwróciłam na niego uwagi. Za drugim razem zobaczyłam go, stojąc w arkadii w kolejce do kas w kinie (pół godziny!) i przez ten czas patrzyłam na takie jego wielkie zdjęcie. Od razu jakoś z większym entuzjazmem obejrzałam film, bo wcześniej słyszałam, że to kicha. Teraz to chyba pójdę na to jeszcze raz. No i koniecznie trzba zobaczyć inne filmy z nim.

Kasczydlo

Też pierwszy raz widziałam go w "Troi", ale mi się tam właśnie spodobał. Tylko to były takie czasy, że nikt nie intersował się jeszcze Garrettem. W końcu to był jego pierwszy czy drugi film. Na Filmwebie było mało wiadomości. Po prostu łatwo przyszło, łatwo poszło. Wtedy byłam bardziej zafascynowana B. Pitt'em. Potem obejrzałam przypadkowo "Światła stadionów" i sobie go przypomniałam. I znów zapomniałam. Film nie był jakiś szczególnie świetny. Nawet nie miałam pojęciam, że będzie grał w "Eragonie", ale rodzice zamówili bilety i poszliśmy do kina. Zobaczyłam na napisach jego nazwisko i zaczęłam zastanawiać się kogo będzie grać.

No i podobnie jak Tobie, film wydał mi się bardziej intersujący. Bardziej mnie wciągnął, nawet jeśli był jednym z gorzej wykonanych (nakręconych, wyprodukowanych). Miło w sercu się zrobiło, że można kogoś znajomego zobaczyć.

Marcepan

uwielbiam go!!!jest poprostu bosski:D:D:D...widziałam z nim wszystkie filmy po pare razy i teraz czekam na jakieś nowości:D:D:D....podobno ma grać w jakimś filmie z Lindsey Lohan czy jak jej tam...to prawda czy ktoś buja???

ToLkA_91

tak gra z nią w Georgia Rule. Ma wejsc ten film chyba w tym roku, ale nie jestem pewna...

Marcepan

no. Tylko dlaczego w jego filmografii nie jest napisane, że będzie grał w tym filmie? Bo powinno być już napisane. W profilach innych aktoró/aktorek są.

Kasczydlo

bo czasu jeszcze niemieli,żeby mu dodać ten film do filmografi:))...cierpliwości:P

Marcepan

W Eragonie wyglądał po prostu jak marzenie!!! Za każdym razem kiedy pojawiał się na ekranie w trakcie filmu, ja i moja kumpela reagowałyśmy tak:
UIIIIIIIII (to znaczy ogłuszający pisk) :D
Miodzio słodzio :)

Lailea

no wiemy, wiemy. Garrett zawsze i wszędzie jest niezamowicie słodki;

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones