Garrett Hedlund

Garrett John Hedlund

7,4
8 609 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Garrett Hedlund

Bartek Obuchowicz. Przez cały czas oglądania Trona: Dziedzictwo, nie mogłem oprzeć się wrażeniu, że puszczają jakiś fragment Na dobre i na złe. xD

makost

hahahahaaa, no trochę xDDD zabiłeś mnie poprostu

makost

wcale nie!

makost

Z całym szacunkiem do Obuchowicza, ale jemu to daleeeeeeko do Garrett'a. Garrett jest super :D

sylga

Zgadzam się z panią nade mną...Garrecik jest cudny i w ogóle xD

makost

Hahaha czyli nie jestem jedyna :) Właśnie przed chwilą skończyłam oglądać Tron i też przez cały czas wydawało mi się, że to Obuchowicz szaleje na ekranie ;D

Matka_Wynalazku

no nie...następna...hahahahah xDD

makost

musiałam wyguglać kto to taki, bo za cholere gościa nie kojarzę (jak i 95% polskich 'gwiazd')... cóż, może oczy mają podobne, ale tylko tyle, no i wiecznie zmartwiona mina ;)

diana6echo

spoko ja tez musiałam gościa obczaić zanim stwierdziłam to co stwierdziłam xD

roxy05

z twarzy go nawet kojarzę, ale nie pamiętam z czego :>

makost

Męczyło mnie podczas oglądania Trona, skąd znam tę twarz. Zajrzałem tu, przeglądam jego filmy i nic z czym bym go kojarzył.
Czytam forum, widzę Twój wpis i wszystko stało się jasne :) Dzięki

Salmonella

hahaha...ja gościa w ogóle nie znam, bo nie oglądam polskich seriali...

roxy05

też nie oglądam polskich seriali (generalnie nie oglądam telewizji) ale Obuchowicz gra też w filmach, co bardzo łatwo zauważyć bez hahania.
Gra m.in. w moim ulubionym, idiotycznym ale zabawnym filmie pt. "Czas surferów".

Salmonella

Polskich filmów, tez raczej nie oglądam xDD

makost

buahaha tez myslalem ze to obuchowicz czasem..dobre dobre :D

Pschemass

Jejuniu...co wyście się tak uwzięli...xDD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones