Garrett Hedlund

Garrett John Hedlund

7,4
8 643 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Garrett Hedlund

Okropne! zmieńcie je i to zaraz! na nim nie wygląda tak ładnie jak w rzeczywistości!!!!!

lilith_19

zgadzam sie, byloby milo jakby zminiono to zdj :P

Keira_3

Popieram! Na tym nie wyszedł co prawda tak strasznie, no ale są jeszcze o wiele ładniejsze zdjecia.

lilith_19

taa... za pierwszym razem, kiedy weszłam na hmm... jakby to nazwać... profil Garretta od razy rzuciło mi się w oczy to zdjęcie. Już lepsze by było: http://i4.photobucket.com/albums/y117/coolasschrissy/GarrettHedlund.jpg choćby dlatego, że widać pięęęęękny uśmiech Garretta:)

Kasczydlo

To juz lepsze jest to co ma w avatarze niz pokazane przez Ciebie, Kaśczydło. No mnie nie przypada do gustu, ale wiadomo, że możesz w końcu mieć inne zdanie. Pozdro.

Alice

dobra, może nie było najlepsze to, co dałam wcześniej, ale wydawało mi się ładniejsze od obecnego. To może: http://entimg.msn.com/i/150/Movies/Actors2/IMG_239325634_150x200.jpg nie duże, ale to jest na serio śliczne.

Kasczydlo

wszystko jedno, byleby było inne niż to!! PS co Wy chcecie od tego uśmiechu?? jest ZABÓJCZY! xD

Kasczydlo

lepsze zdjecie i jedno z jego najlepszych...

Darienne

...to ten pierwszy link z usmiechem.....;........

Darienne

No... W ogóle Garrett pięknie wygląda na każdym zdjęciu (na awatarze nie, bo na tej fotce w ogóle mi go nie przypomina:|)

Kasczydlo

tu się zgodzę!
Wygląda bosko na każdym zdjęciu, jednak to jest takie...no bądźmy szczerzy do dupy.
Próbowałam juz kilka razy zmienić, ale mi nie wychodzi

lilith_19

jak tak patrzę na jego zdjęcia, to taka trochę amerykańska gwiazdeczka, gdzieś tam nawet można doszukać się podobieństwa do Brada Pitta (oczywiście Brada sprzed kilkunastu lat)

bombolina2005

hahahaha!!!
Rozwaliłaś/łeś mnie teraz!!
Na tym zdjęciu może i nawet trochę przypomina Brada, ale ogólnie jest lepszy i przystojniejszy xD

lilith_19

Nie zesrajcie się z tymi zdjęciami. Na każdym profilu zawsze jakiś beznadziejny temat: "Proszę, zmieńcie to zdjęcie! Jest okropne!" Wejdźcie sobie w grafikę google i oglądajcie do woli...

tom_evans

Kolega przede mną ma rację. Oglądajcie do woli...
Chociaż zgodzę się też jakością zdjęcia. Wygląda tak żółto jakby chorował na żółtaczkę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones