Garrett Hedlund

Garrett John Hedlund

7,4
8 647 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Garrett Hedlund

Gościu doskonale opanował komendę''zdechł'', bo umieranie w filmach wychodzi mu bezbłędnie, np w Troi, albo Czterej Bracia.. Szacun pełną piersią.

MrFantastic

Dobra przyznaje się mój błąd...tylko mnie nie kamieniujcie!

roxy05

Czegoś takiego jak "kamieniowanie" nie ma, więc raczej nie można tego zrobić ;) ale to tak btw. bo spam się robi oraz odbieganie od tematu. Tak, Garrett bardzo fajnie odgrywa sceny śmierci... ale to już wszyscy dobrze wiemy, czyż nie? :)

Mimoza_18

Lepiej grającego takie sceny aktora nie widziałam....
Owszem jest, to kara śmierci poprzez zagrzebanie w ziemi delikwenta do pasa i rzucanie w niego kamieniami, aż umrze.

ShadowHunter

Tu chodziło o coś dla spostrzegawczych :) "Ukamienowanie", Roxy rąbnęła się w literkach, ale to mogła być zwykła... hm, pomyłka. Tak przynajmniej wynika z moich informacji, a nie chce tu z siebie idiotki robić. Cóż, ja widziałam wiele scen umierania w filmach i były one dobrze zagrane, Garrett nie jest dla mnie ich mistrzem, ale talent ma niezaprzeczalnie. Trochę w TRONie się wyłożył ;) ale tam nie umierał, huh.

Mimoza_18

Haha, to zabrzmiało jakby w filmie musiał umrzeć, żeby można było dobrze ocenić jego grę xD

MrFantastic

No coś w ten deseń :d
Oceniać grę można normalnie, niekoniecznie musi umierać, ale... W Troi - kaput, lubię ten film. "Twarda Sztuka" - jezu, myślałam, że na tym nie wytrzymam. Ledwo wytrwałam... Tak jakby podsumować, to najlepsze są te filmy, w których umiera :P Wiem, poplątane, ech.

Mimoza_18

W sumie dobrze podsumowałaś... Najlepsze filmy to te, w których umiera... Twardej sztuki też nie mogłam przełknąć, a troi do końca nie widziałam... W Tronie nie umiera, ale fabuła tego filmu ogólnie była zwalona... Pomijając ten drobny szczegół, film był spoko. No, ale zgodnie z tym, o czym mówi temat umieranie gra genialnie!

ShadowHunter

Twardej Sztuki nie obejrzałam...bo gdy tylko pojawiała się Lindsey, szlak mnie jasny trafiał i wyłączałam.
Fakt fabuła Tronu jest trochę...no ja nie wiem jak to nawet ująć...^^"
Filmy w których umiera są fajowe...
A co do mojej literówki, to tak zgadzam się mogłam się rąbnąć, bo najlepsza z tego nie jestem xD

roxy05

Każdemu się zdarza...
Ty seryjnie nienawidzisz laski...
Ja tam ją ignorowałam, więc wiesz...
Owszem, są fajowe, ale dlaczego zawsze uśmiercają właśnie jego?

ShadowHunter

Jak dla mnie to Lindsay dobrze zagrała w Twardej Sztuce, tzn. jej bohaterka była bardzo przekonująca i taka''z jajem'' :) Ale ogólnie dziewczyna się kompletnie zmarnowała w wirze tych wszystkich afer, rozbojów i wypadków samochodowych. A tak dobrze zaczęła!

MrFantastic

Zaczęła to może i dobrze, ale jak kto kończy... Gdyby nie zgrywała wiecznie niezadowolonej, to by teraz się nie musiała martwić, że nikt jej nie zatrudnia i nikt z nią nie chce grać... Ale faktycznie, Rachael jej nieźle wyszła...

ShadowHunter

Możemy o niej nie rozmawiać??
Nie interesi mnie jaka ona jest dobra czy jest dobra czy nie...nie trawie jej i nie mam zamiaru trawić...bleeeeee....xDD

roxy05

Weź Verdin complex! pomaga na trawienie =D

ShadowHunter

Hahahaha...rozwaliłaś mnie teraz bez kitu xD

roxy05

Aż się ciepło w serduchu robi jak się kogoś rozbawi...
Za co jej tak nie lubisz?

ShadowHunter

Szczerze mówiąc nie wiem...po prostu jej nie lubie xD

roxy05

Aha...U mnie jest tak z Kris Stewart...<rzygi>

ShadowHunter

Hahah...no dokładnie, Kryśki też nie lubię, a jak się dowiedziałam, że ma grać z Garrecikiem w jednym filmie to już w ogóle.

roxy05

<rzygi>
nie czytałam książki, więc nie wiem, kim jest Marylou, tylko się modlę żeby nie spieprzyła tego filmu i nie grała z otwartą gębą...

ShadowHunter

Ja właśnie chcę przeczytać książkę, ale nie mogę jej nigdzie znaleźć

roxy05

Jest takie mityczne miejsce o wielkiej mocy.... nazywa się internet...
Albo biblioteka!

ShadowHunter

mityczne miejsce i wielkiej mocy to eBay xDDD
No właśnie nie ma też książki w bibliotece, a w internecie nie chce czytać.

roxy05

To poczekamy na film...

ShadowHunter

no chyba nie ma innego wyjścia xD

roxy05

Ale znowu wykreuje postać na mroczną dziewczynkę z problemami...w każdym filmie to robi, zero dopasowania do roli....i ta otwarta gęba..;/

ShadowHunter

Ja to bym chciała, żeby jej kiedyś mucha wleciała i żeby się udławiła!

roxy05

I to by była jakaś rozrywka i urozmaicenie w jej grze aktorskiej...

ShadowHunter

No ja to bym zapewne z kanapy spadła jakbym coś takiego zobaczyła...i prosiłabym o bis po wszystkim.

roxy05

Ja też.. Albo kupiła kilka biletów na ten sam film, seans po seansie, żeby grzać się z tego ile wlezie =D

ShadowHunter

No ja tak samo...normalnie wyśmiałabym się za wsze czasu.

roxy05

a potem ściągnąć film na kompa i grzać się codziennie =D

ShadowHunter

Genialny pomysł, normalnie na 6+ xD

roxy05

Tylko namówić producenta i kryśkę, by nam to nagrali...

ShadowHunter

Napiszemy pismo!

roxy05

TAK zgadzam się wzruszyłam się oglądając film "Czterej Bracia" muszę przyznać że było to uniesienie w tym filmie , taki moment zaskoczenia nie spodziewałam się że Jack umrze, ale pięknie pięknie doskonale to napisałaś "Gościu doskonale opanował komendę''zdechł'', bo umieranie w filmach wychodzi mu bezbłędnie"
Ale ale wątpię że Jack miałby żonę i dzieci wyglądał mi na buntownika nie palił się do poważnego związku był muzykiem też no nie :)
A z resztą żona by mi tu nie pasowała. Poniosło cię hehe

roxy05

gdyby nie przekrety herrego to by do niego nie poszli i nie byloby strzelaniny

Rossignole

ja też jestem pod wrażeniem;)

MrFantastic

A czemu? To znaczy co było takiego innego? Ciekawa jestem, bo może film obejrzę :-)

MrFantastic

Ha, no to zrobiłeś, stary, niezłą reklamę filmowi bo dla tej jednej głupiej sceny, chcę go obejrzeć :-D

spiderslg

Tak, jest świetnym aktorem i teraz to widzę, gdy obejrzałam prawie wszystkie filmy z nim. Mamy talent, który tylko czeka na film, który pozwoli mu bardziej zaistnieć. No i racja, że z tą śmiercią to mu wyszło nieźle:-)

MrFantastic

chyba nie umiałaby tego zagrać i wzięliby dublerkę ;))

MrFantastic

Hahahahha!
Dobre...w ogóle, kto powiedział, że ona umie grać? Chyba, ten ktoś musiał być ślepy!

roxy05

To ona umie grać? Buahahahaha!!!!

ShadowHunter

no własnie chodzi o to, że nie xDDD

roxy05

Nie rozumiem, jak takie beztalencia ona i patyk mogą być tak sławni, a takie talenty jak Garrett lub inni młodzi aktorzy zostają w cieniu...

ShadowHunter

No własnie ja nie wiem jak ich można lubić w ogóle...nie dośc, że brzydcy jak kupa rozjechana przez walec to jeszcze kompletne beztaleńcia aktorskie ^^

roxy05

W 100% się z tobą zgadzam...

ShadowHunter

<zadowolona z siebie>
bardzo mnie to cieszy ^^

roxy05

a mnie cieszy, że ciebie cieszy...

ShadowHunter

Czyli innymi słowy cieszymy się we dwie ^^

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones